סליחה, אבל זה גועל נפש

מזבלה

לפני כמה ימים כתבתי על הקישורים הממומנים המזוויעים של האגודה ועכשיו קלטתי באנר עם אותו הקופי התת רמה ודוחה השועלים ועוד בחסות משרד הבריאות ולשכת הפרסום הממשלתית. קונדום, כי אתה שווה יותר מזיון. פששש, ריספקט. עזבו אותי, אבל מעניין למה ילדים בני 10 צריכים לראות ת'זוועה הזו כשהם גולשים באינטרנט.

placeholder for flash movie

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

10 תגובות לפוסט

10 תגובות

 1. יש לי הרגשה שמדובר בקופירייטר או (בטח) מנהל קריאייטיב שמרגיש אקסטרה יצירתי ומרשה לעצמו להשתמש בשפה נמוכה שכזו. חבל מאוד שלכאן הגענו – פרובוקציה מטומטמת במקום קריאייטיב חד הדורש מחשבה.

  חבל…

 2. קונדום.כי אתה שווה יותר מזיון. גם אחרי שאני כותב את זה ולוחש את זה. זה עדיין לא המסר הנכון לאותו מגזר מזדיין. זה נשמע כמו שיח של שני ערסים שיושבים על הברזלים שמנסים לדבר על דברים חשובים. ואולי זו הכוונה. לא ברור על גבול הסתמי מיותר

 3. [Comment ID #15285 Will Be Quoted Here]

  אשת היח"צ של המזבלה נטשה לטובת כתבות על חוגי קרמיקה לזקנים בדרום הארץ. אנחנו מחפשים יח"צניקית חדשה, אם יש מישהו בעניין שתתקשר לגיא.

 4. הרעיון היה יכול להיות טוב.. יש פה פוטנציאל למודעה שמדברת נקודתית למגזר אבל זה נראה כאילו עולה חדש (בלי להעליב עולים) כתב את המשפט הגרוע הזה….

  זה נראה יותר כמו סקיצה של סטודנט ממכללת שקר כלשהו מאשר מודעה שצריכה להתפרסם…

  איפה אשת יחסי הציבור של המזבלה שתשיג את תגובת לפ"מ 😉

 5. [Comment ID #15280 Will Be Quoted Here]

  מעבר לעניין של הרצינות, יש פה גם עניין שלדעתי זה מוזיל את החברים בקהילה עצמה, על פי הבאנר משתמע שכולם שם מחפשים זיונים ורק זיונים יש להם בראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים