מזבלה.קום

כך תעשו PR לאוויר

מזבלה

קוקה קולה זירו

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

10 תגובות לפוסט

10 תגובות

 1. מלך. פשוט מלך מי שכתב את התגובה הזאת. הסרט הזה, זכה לפידבקים ושבחים שהגיעו עד ברזיל ודרא"פ, 2 מדינות שהקריאייטיב שלהם לא משחקים גוגו, אם אתם מבינים למה אני מתכוון. 2 מדינות שגם בחרו לרכוש מדחף אחד את הקמפיין הזה ולהשתמש בו כקמפיין השנתי לקוקה-קולה זירו. אבל מה הם יודעים מהחיים שלהם.
  מתן ונטע – לי, קופי וארט מוכשרים ומקסימים וחרוצים וצנועים, אחראים לקמפיין הזה. הם אחראים לעבודה הקשה וליצירה. אתה, גוגו, חתיכת אפס מאופס שאפילו אין לו את האינטגריטי המינימלי לכתוב בשמו. אתה עצוב ונלעג. כל אחד ואחת מכם כאן שלא כותב בשמו ובשמה נלעגים בעיניי. אתם לא ראויים לתגובה. מתן ונטע – לי ועשרות אנשי מקצוע מוכשרים וחרוצים במשרדים אחרים, כל אלה ראויים להרבה יותר מלעג עקר ומפוחד מאידיוט אנונימי. בשמם של מתן ונטע – לי ובשם כל האחרים אני כותב את התגובה הזאת. ו…גוגו, נסה פחות לגרור אנשים לחושך שלך, במקום זה, נסה למצוא השראה ולטפס אל האור.
  מיכאל גורי. מנהל קריאייטיב מלא גאווה. דחף אחד.

 2. [Comment ID #21714 Will Be Quoted Here]

  נשים בצד את הביקורת של בן-ישראל, היא לגיטימית, שלך – מסריחה.

  קודם אתה טוען שאתה יודע מי אחראי לקריאייטיב, כאילו יש לך איזה מידע פנימי (שקרי), ומוצא שוב סיבה להתנגח בקופי, שמצליח לעשות קריאייטיב תוך כדי עישון סיגריות וזריקת כדורים (כן, זה חריג בעולם הקריאייטיב. הוא אגב מצליח גם לשלוח אסמסים תוך כדי. ממש פריק של הטבע), בעוד אתה כנראה לא תזהה קריאייטיב טוב גם אם ינשך אותך בתחת.

  אח"כ אתה מזועזע. אללי. יש ביוטיוב סרטון של חבר'ה שמשחקים כדורגל רחוב. "קופיקט", אתה זועק, "קופיקט". כן, זו הפעם הראשונה שעולם הקריאייטיב שואב השראה מהעולם האמיתי. האם יש פה העתקה של קריאייטיב? על מה אתה מדבר? תכף תטען שמקאן מבצעים פלגיאט עבור סלקום – כי יש ביוטיוב סרטונים שמציגים משחק כדור ממש דומה, עם חבר'ה שבועטים בכדור ומתמסרים, או אולי בכלל גנבו מפינק פלויד – גם אצלם היתה חומה.

  סבבה לתת ביקורת על קריאייטיב, כולנו חיים מזה (סליחה, חוץ ממך), אבל אצלך זה אישי. מדי.
  אז אולי תחשוף את עצמך, גוגו? מה האינטרס שלך? אולי פיטרו אותך מהמשרד הזה שאתה נהנה להכפיש אחרי שבועיים? אולי לא נמצאת ראוי אפילו לדחף אחד? ומתי הפעם האחרונה שעשית קריאייטיב? אה, לא עשית, אתה משחק בגוגואים.

 3. [Comment ID #21709 Will Be Quoted Here]

  פשוט גועל נפש. אני חוזר בי לגמרי-

  מיכאל גורי, מסתבר שאתם לא משתנים אה? קופיקטים על ימין ועל שמאל, ובהכל. גם בפרסומת על הבקבוק קולה ברכבת, מסתבר שבטורקיה עשו את זה לקולה.

  פשוט מעתיקנים

  גועל נפש

 4. הקרדיט מגיע רק למיכאל גורי, הוא זה שהגה את הרעיון ההזוי, ואיכשהו המוצלח.

  מתן לא עשה כלום פרט ללעשן ולדפוק כדורים בקיר.

 5. גלעד,

  זה ידוע שהוא/היא בעצם סוג של תוכנת אינטליגנציה מלאכותית שמכניסה את שמה/שמו על כל קומניקט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים