מזבלה.קום

על 15 סוגי טוקבקיסטים דיברה המזבלה

מזבלה

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

30 תגובות לפוסט

30 תגובות

 1. לקח לכם 8 שעות להבין שחסרים לכם עוד 4 סוגי טוקבקיסטים?
  (שימו לב להפרש שעות בין הקונספירטור לדיפלומט)

 2. מה זה הזוועה הזאת????? איך הם לא מתביישים להוציא כזאת פרסומת?????
  אין לי מילים לתאר כמה אני כועס!!!!!!!
  (גילוי נאות: הכותב עובד במשרד שהוציא את הפרסומת הזאת)

 3. סרטון פרסומת הוא תשדיר קצר (בדרך כלל עד 30 שניות) בקולנוע ובטלוויזיה המעביר מסר פרסומי בשילוב של קול, תמונה ותנועה. מקבילו ברדיו של סרטון הפרסומת הוא תשדיר הפרסומת.

  כיום מוקרנים רוב סרטוני הפרסומת בטלוויזיה. סרטוני פרסומת מסחריים משודרים בדרך כלל בהפסקת פרסומות מיוחדת (המכונה "ברייק").מטרתה של חציצה זו להבדיל בין מסרים עליהם מקבלת רשת השידור תשלום לבין תוכניות אשר היא מעלה בעצמה.
  פרסומות המשודרות בטלוויזיה הן בדרך כלל קצרות (עד 30 שניות) ומפוקחות על ידי רגולציה המונעת פוגיעות או עבירות על החוק.
  המפרסם משלם לבעל זכויות השידור על זמן האוויר ("הספוט") לשידור הפרסומת באופן יחסי לכמות הצופים באותו הזמן (הרייטינג).
  "ברייק זהב" הינו כינוי להפסקת פרסומות קצרה במיוחד בזמן צפיית שיא אשר משודרת בה בדרך כלל פרסומת בודדת.
  יש להבדיל בין סרטון הפרסומת לבין תשדיר החסות שמשודר על חשבון זמן השידור של רשת הטלוויזיה. אורכו של תשדיר חסות הוא בדרך כלל עד 5 שניות וגם הוא נתון לפיקוח רגולציה מחמיר (לדוגמה – אסורה השתתפותו של מנחה תוכנית בתשדיר חסות הצמוד לתוכנית, כדי שלא יבולבל בין המסר הפרסומי לבין התוכנית).
  סרטוני הסברה חברתיים יכולים להיות משודרים גם מחוץ להפסקת הפרסומות (אפילו אם הם ממומנים על ידי גוף מסחרי). לתשדירי תעמולה פוליטיים מוקצה בדרך כלל זמן נפרד.

 4. כתבתם את הפוסט הזה רק בשביל להעלות את מספר התגובות בבלוג המעפן שלכם.

 5. [Comment ID #11812 Will Be Quoted Here]

  מה מזבלה התמסחרתם !!! תגידו כמה כסף משלמים לכם בשביל טיקבוקים?!

 6. מוצר על הפנים, ניסיתי אותו לפני מספר שבועות ויצאתי מאוכזב. המתחרה עולה בדיוק אותו הדבר ואין בכלל מה להשוות באיכות ובהנאה הגלומה במוצר. תנסו.

 7. [Comment ID #11809 Will Be Quoted Here]

  מנהל קריאייטיב: מנחם אבוזובי
  קופירייטר: טל נבו
  מנהלת לקוחות: רותי שילוני, יסמין טל
  פלאש: תימור רם
  פוסט: בל פוסט

 8. http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-video-movie.htm paris hilton video movie paris hilton video movie [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-video-movie.htm] paris hilton video movie [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-video-movie.htm [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-video-movie.htm] [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-video-movie.htm [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-video-movie.htm] [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/free-paris-hilton-movie-trailer.htm free paris hilton movie trailer free paris hilton movie trailer [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/free-paris-hilton-movie-trailer.htm] free paris hilton movie trailer [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/free-paris-hilton-movie-trailer.htm [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/free-paris-hilton-movie-trailer.htm] [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/free-paris-hilton-movie-trailer.htm [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/free-paris-hilton-movie-trailer.htm] [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-home-movie.htm paris hilton home movie paris hilton home movie [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-home-movie.htm] paris hilton home movie [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-home-movie.htm [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-home-movie.htm] [/url] http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-home-movie.htm [url=http://allaboutcelebrity.com/pariska/paris-hilton-home-movie.htm] [/url] Please, send your abuse here!!! send.your.a[email protected] book [url=http://google1216073464.com]apple[/url] http://google1216073464.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים