מזבלה.קום

תכתובות מוזרות #1 – כולה רצה מברשת של הפוטושופ

מזבלה

גולשים רבים אשר מחפשים משרדי פרסום בגוגל, מגיעים ברוב המקרים לגלריות הקריאייטיב או למזבלה. קבלו מייל כזה שנחת בתיבה שלי (מייל משעשע+++ נוסף יפורסם בקרוב).

תכתובת מוזרה בין איזה חבוב בשם מעיין לחבובה אחרת בשם שני קוג'מן, מנהלת במחלקת פניות הציבור של בזק בינלאומי, מצא את דרכו לתיבת המייל שלי, משום מה הבחור החליט שאני אדלר חומסקי אנד ורשבסקי.

מעיין שולח מייל למוקד הפניות של בזק: שלום שמי מעיין ולא מזמן קיבלתי את החוברת מתכונים שלכם ומאוד אהבתי את העיצוב של הפרחים על הכריכה. אם אפשר תשלחו לי בבקשה את המברשת של הפרחים -ממעיין פסח שמח!!

בזק עונים למעיין: שלום רב, על מנת שנוכל לשלוח אליך את חוברת המתכונים, אבקש לציין את הכתובת המדויקת למשלוח.

מעיין עונה לבזק: שני שלום, לא ביקשתי את החוברת מתכונים -כי קיבלתי אותה, ביקשתי שתשלחו לי בבקשה את המברשת של הפוטושופ (שהשתמשתם בה כדי לקשט את החוברת) או שתשלחו לי את האימייל של המעצב\ת של החוברת מתכונים ואני אצור איתו\איתה קשר. בברכת חג כשר ושמח – מעיין

בזק עונה למעיין: מעיין שלום רב, אני מודה לך על פנייתך לבזק בינלאומי. במענה לפנייתך אני מפנה אותך לחברת הפרסום שבזק בינלאומי עובדת עימה: אדלר חומסקי אנד ורשבסקי.

מעיין החביב כותב בגוגל אדלר חומסקי אנד ורשבסקי, מגיע לגלריות הקריאייטיב או לבלוג שלנו ושולח לי מייל:

אלדר שלום, לפני כמה ימים קיבלתי את החוברת מתכונים של בזק ושלחתי להם בקשה -שישלחו לי את המברשת שהשתמשו בה לעיטור הכריכה ושני קוג'מן-מנהלת מחלקת פניות הציבור הפנתה אותי אליכם, האם אפשר שתשלחו לי את המברשת -של הפוטושופ -של הפרחים? בתודה בברכת חג פסח כשר ושמח, מעיין.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

  1. אלדר שלום, אז זה אומר שאפשר לקבל את המברשת?
    אם אין לכם אני מוכן להסתפק בנברשת.

    תודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים