מזבלה.קום

שווה קליק

מזבלה

אינה בקלמן, הישרדות הפיליפינים, הישרדות 3

קבלו את קמפיין האינטראקטיב החדש של לעומק התודעה לעונה החדשה של הישרדות (הפיליפינים – קליק לפרומו). בקמפיין מתבקש הגולש לחשוף שישה מהמתמודדים ע"י משיכה בסרט המכסה את עיניהם. החדשנות בקמפיין מתבטאת בפן הטכנולוגי שלו, היכולת לשתף את הבאנר בפלאש מלא ישירות על הקיר הפרטי בפייסבוק ושילוב של טכנולוגיית Behavior אשר מגישה לגולש באנר שונה בכל פעם ומציגה בכל חשיפה שורד אחר. קליק לבאנר ואל תשכחו לרענן.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

14 תגובות לפוסט

14 תגובות

 1. Youre so right. Im there with you. Your blog is certainly worth a read if anybody comes across it. Im lucky I did because now Ive got a whole new view of this. I didnt realise that this issue was so important and so universal. You absolutely put it in perspective for me.

 2. כמה זה חלש…
  אגב בלי קשר, השמועות אומרות שבהפקה הבולגרית של הישרדות נפטר מתמודד מדום לב.

 3. [Comment ID #23668 Will Be Quoted Here]

  זה ללא ספק נשמע כמו מישהו מטעם "לעומק המודעה", או התודעה, או השירותים, או איך שקוראים לכם. עשו טובה, תשתפרו מעט ואז תתחילו לדבר, עד אז… עזבו אתכם באימא שלכם!!!

 4. לכל המבקים, הקנאה פשוט נשפכת לכם מהאזניים… בנתיים אני לא רואה משרד קריאייטיב אחד בארץ שמוציא עבודות ברמה הזו… אתם תמשיכו להסתפק באינטרקציות דמה, קראייטיב בנוני ובחוסר יכולת ואומץ. אבל בכל זאת שיהיה לכם בהצלחה… כי אתם מפחדים וכבר מבינים שמישהו מתחיל להאפיל עליכם.

 5. [Comment ID #23615 Will Be Quoted Here]

  שמח לשמוע. באמת. וכיף לדעת שיש דמות אחת שיכולה איכשהו לעשות לי משהו אבל אתה חייב להודות – כל הכוסיות בביקיני האלו ממש לא מייצגות את נשות ישראל (הלוואי וזה היה המצב), הפרקים הכפולים בכל שבוע ממש לא מוסיפים לתוכן (הדבר היחיד שהם מוסיפים זה עוד כמה מליונים להפקה), התכנים השיווקיים הכל כך שקופים בשתי העונות הקודמות (היי, יש לי רעיון ענק! בוא ניתן לכוסיות בביקיני להתרחץ עם הנד אנד שולדרס) היו עלבון לאינטיליגנציה וההנחיה הבקושי מסקרנת של מר זוארץ עושה שם רע למנחי הישרדות באשר הם. אז יאללה, אני באמת מקווה שמשהו ישתנה בעונה הבאה ואני מקווה שהשינוי הגדול יהיה שהכל יחזור להיות כמו בפורמט האמריקאי – המקורי והכל כך טוב.

 6. מעניין שחוץ מדורי ותומר לאף אחד מהמבקרים המהוללים היו ביצים להזדהות. תותחים אחד אחד. גם אני תותח כמוכם

 7. [Comment ID #23578 Will Be Quoted Here]

  מסכים עם כל מילה. העונה השנייה הייתה הרבה יותר טובה גם בזכות שתחמן-על שממש לא נראה דוגמן זכה לבסוף. נמאס מאנסטסיות למיניהן עם גוף ממולא וראש חלול.
  אני די מפחד מהרעיון ש"כל החוקים ישתנו". הפקת הישרדות, מה דעתכם שפעם אחת כל החוקים לא ישתנו ותדבקו בכללי ההישרדות המקורית? אחרת, אני די בטוח שמי שלא ישרוד לבסוף יהיה הערוץ עצמו.

 8. מה חדשני פה, שוב?
  פרסום באנר בפייסבוק? אפשרות להסיר ברול אובר את כיסוי העיניים? אפשרות להציג לגולש בכל פעם באנר אחר? חוויית וידאו וגרפיקה באיכות נמוכה באופן חסר תקדים? אכן, התעשייה מטולטלת קשות.

  אולי עדיף שלעומק התודעה ישקיעו באיכות התוצר האינטראקטיבי העלוב שלהם, או לחלופין יישארו במודעות-שירותים, לפני שהם יוצאים בהודעות יח"צ מגוחכות וממציאים נוצות טכנולוגיות להתפאר בהן.

 9. לא תבינו לא נכון – אני חולה על ציצים, שדיים, פותים לחים וכוסיות על כל גווניהן
  אבל באמת שנשבר כבר הפין-אס מכל הכוסיות המצועצעות של הישרדות. חאלאס! תביאו כבר אנשים אמיתיים, כאלו שאפשר להזדהות איתם. רק אצלנו אפשר לקחת פורמט כל כך טוב ולהרוס אותו עונה אחר עונה.

 10. למה להסיר לה את כיסוי העיניים
  אם אפשר להסיר לה את כיסוי השדיים
  ???
  חוויה לגולש
  בידור
  הנאה
  והפצת ענק בפייסבוק
  גם ככה זה נראה כמו באנר באתרי פורנו, אז יאללה.

 11. ממש מיותר. לא הבנתי למה לי כגולש לתייג את הבאנר על דף הפרופיל שלי בפייסבוק. ושלא נדבר על האינטראקציה הסתמית שבתוך הבאנר.
  בינינו, אומר זאץ שוב – מיותר לחלוטין וחסר קריאייטיב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים