מזבלה.קום

בחירות 2009 – געגועי לגולדה מאיר

מזבלה

החברות בוירוס עשו קמפיין אינטרנטי פוליטי לגברת ציפי לבני. לצורך העניין נפתח בלוג ברשת נענע10 שבו כל אישה יכולה לכתוב למה היא מצביעה לציפי (קליק לבלוג) ושוחרר לנט סרטון טריילרי שכזה עם המסר שבשביל להוביל צריך אומץ ובשביל אומץ צריך אישה שתנהיג. עכשיו אני לא יודע מה איתכם אבל מצד אחד אני פמיניסט ומאמין גדול בשיוויון זכויות ומצד שני אני יודע שאם לבני היא רייס אז ביום הבחירות אני נשאר בבית. קונדוליסה רייס רק זה חסר לנו.

flixcoil2998976-flixcoil2998976-novid

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

13 תגובות לפוסט

13 תגובות

 1. נו… ומסתבר שאפילו זה לא עוזר ולו רק מהביקורות שמופיעות פה.
  יאללה הביתה. אם לא יודעים לעשות קריאייטיב לא חייבים לעבוד בזה

 2. קודם כל אני בטוחה שמי שעשה את הסרטון הזה הוא גבר, אני מאמינה גם שאני יודעת מה שמו. נו באמת, מאישה הייתי מצפה לקצת יותר אינטיליגנציה, הקולאז' הנשי הזה לא באמת אמור לשכנע אותי שלבני היא המועמדת הנכונה, נכון? מה זו הנחיתות הזו?! לבני יא אוחתי, פטרי את האנשים סביבך וקחי את אחותך!!!

 3. if you'll not vote for Tzipi/Condi you'll get the real crap-deal in a form of Bibi/Bush.
  Think about that when you throw the next trash bag from the third floor

 4. אין מה להנחית, סביר להניח שהיושבים במטה האסטרגדיה של ציפי ברק וביבי קוראים פה ומה שיש לי להגיד לכם אתם הורסים להם ימפגרים. הסרטון הזה נראה כמו של מטיף רוחני שמגייס פרוטות בשביל סמים ולא בשביל להציג את כוחה של אשה. למה אתם מדברים על מרגרט אלן בנזיר מו קונדי מישל אנגלה ועוד אחת זה לא מעניין מה אני מחלק קולות מה אני עובד אצלכם מה אתם רוצים להשיג בסרטון המעורר בחילה.תפרסמו את ציפי מדברת אחת מול מצלמה ושתפזר הבטחות זה תמיד עובד,תנו לראות אותה מדברת ומדברת ומדברת. כבר תליתם את התמונה שלה על הקיר מה על מה בגלל שהיא רוצה להיות ראש ממשלה, גם אני רוצה להיות.

 5. וכדי ליצור רושם אפילו חצי רציני, מומלץ לדעת שלקנצלרית גרמניה קוראים אנגלה ולא אנג'לה (אולי התבלבלו עם אנג'לה מ"מי הבוס", עוד מנהיגה חזקה…)

 6. לסרט יש פואנטה סופר חלשה. לצורך העניין, היה יכול לעלות סרט זהה שמציג גברים שהנהיגו מהלכים גדולים הרבה יותר. סרט מסוג זה, היה מקרקס את הסרטון הנ"ל יותר ממה שהוא כבר עכשיו.
  ואם בקרקס עסקינן, האם ה"חברות" בוירוס עדיין מנצלות סטודנטים לקופירייטינג, מציעים להם לכתוב תסריטים ולקבל כסף רק אם הם עולים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים