המאבק ממשיך: עומרי חיון נגד חברת החשמל

hayun-elect

בלוגר הרכילות הפופולרי עומרי חיון ממשיך עם המאבק והמחאה כנגד חברת החשמל על פיטוריה של אימו. אחרי הסטטוס הויראלי שכתב בפייסבוק שגרר אלפי שיתופים ותגובות והופיע ב-MAKO, גלובס ובראיון מיוחד בצינור לילה, חיון משחרר סרטון וידאו בו הוא טוען כי חברת החשמל משקרת ומפעילה מניפולציות ומבקש את עזרת הציבור.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

 1. עומרי היקר,
  הניסיון שלך לנצל את הפרסום (הלא ברור) שקיבלת לצרכים אישיים לא יצליח. אתה בעצמך מודה שיש בתגובת חברת החשמל אמת. אתה רק מסתיר זאת בטענה שלא הכל אמת…
  איימת בעבר שיש לך הוכחות מצולמות. למה לא העלאת אותן עד כה?
  אתה יודע שאמא שלך לא כזאת תמימה. אתה יודע טוב מאוד מדוע פוטרה. ואתה בסך הכל מנסה להשתמש בפרסום שלך כדי למצוא מקום עבודה לאמא שלך.
  כל נושא עובדי הקבלן לא באמת מעניין אותך או מעסיק אותך. עובדה שעד כה לא עסקת בנושא. לא זכור לי שהעלאת תמונות שלך מהפגנות בעד עובדי הקבלן שהיו בחודשים האחרונים.
  בוידאו החדש אתה מנסה להסיט את הדיון על התנהגותו של המנהל כלפי אמא שלך וכלפי עובדי הקבלן. כדאי שקודם לכן תבדוק את עצמך! תבדוק מה היחס שלך לעובדים אחרים. הינה פוסט שאתה פרסמת בעמוד שלך. פוסט שכולו לעג וצחוק על אדם שהחליט לפרנסתו לעבוד בערוץ הקניות. עומרי, לפני שאתה מטיל רפש באנשים אחרים כדאי שקודם תבדוק את עצמך. מי שפוגע ומשפיל עובד אחר אין לו זכות להתלונן על אחרים.
  צפו איך עומרי חיון לועג ופוגע בעובד קבלן (אני מניח שעמיר לא מקבל משכורת קבועה מהערוץ):
  http://omritv.co.il/archives/5718

 2. ממצאי הביניים של בדיקת חברת החשמל סותרים לחלוטין את טענותיו של
  הבלוגר עומרי חיון

  חיון, בנה של הגברת מירי שמש, מעלה טענות כוזבות כלפי התנהלות החברה. דבריו מעוותים במקרה הטוב ומסולפים ושקריים במקרה הרע

  בעקבות הטענות שהועלו ברשת האינטרנט, אלי גליקמן, מנכ"ל חברת החשמל, הצטער לקרוא את הטענות הקשות שתארו מקרה נוגע ללב. הוא ריכז מאמצים מיידיים לחקור את הנושא והשכם בבוקר מינה מנהל בודק חיצוני (שאיננו מעורב ואינו שייך לחטיבה). הבודק, בדרגת סגן מנהל אגף, הונחה על ידי המנכ"ל לבדוק בצורה מחמירה וקפדנית במיוחד, מתוך ראיית טובת הפרט ומתן דגש לעמדת המתלוננת. המנהל הבודק ערך חקירה ראשונית החל מהבוקר, וחקר את הגורמים השונים בחברה ומחוצה לה שהיו מעורבים במקרה זה.

  מהמסקנות הראשוניות עולה תמונה שונה לחלוטין מזו שהוצגה בבלוג, על ידי בנה של הגברת מירי שמש.

  להלן הטענות כפי שהועלו בבלוג, אל מול ממצאי הבדיקה:

  1. " לפני יומיים אימי התמוטטה באמצע העבודה ופונתה לבית החולים בחשד להתקף לב"

  מממצאי הביניים של הבדיקה עולה כי הגברת שמש לא התמוטטה ולא פונתה לבית חולים, אלא יצאה בבוקר לקופת החולים בתור שתואם מראש, תוך שהיא מעדכנת את הממונים עליה.

  2. אח של אמא שלי ודוד שלי הגיע כעבור הפינוי למקום העבודה של אימי על מנת לקחת את התיק שלה ואמר לעובדים כי חטפה התקף ויהיה על המצפון שלהם במידה וקרה לה משו. בתגובה הזמנו לו מאבטחים למקום."

  ממצאי הביניים של הבדיקה עולה, שהאח לא לווה על ידי מאבטחים , אלא ע"י פקידה באתר, בהתאם לנהלי החברה. בנוסף, באותו מעמד, השמיע האח איומים קשים ובוטים המהווים אלימות מילולית קשה כלפי העובדים באתר. לאחר השמעת האיומים הקשים, הוזמן מאבטח שהיה עד להתנהלות החריגה והאלימה של האח המאיים. המאבטח החליט להרחיק אותו מהעובדים, מתוך חשש להתלקחות האירוע לכדי אלימות. לא זאת ועוד, המאבטח היה מאבטח יחיד ולא "מאבטחים" כפי שנטען.

  3. " יום לאחר שעברה סידרת בדיקות ושוחררה לביתה, היא חזרה לעבודה כהרגלה, מסורה, כאילו לא קרה שום דבר. אלא שאז נגלה בפניה שעבודתה עד אמש, היא היום עבודה של אחר, והיא פוטרה ללא הודעה מוקדמת".

  גב' שמש הינה עובדת של קבלן המזון. למיטב ידיעתנו, העובדת מירי שמש לא פוטרה מעבודתה, ועדיין נכללת במצבת העובדים של הקבלן והעובדת לא הועסקה ישירות ע"י חברת החשמל. בניגוד לנטען, העובדת לא הגיעה לעבודתה למחרת היום והטענות כאילו היא פוטרה ללא הודעה מוקדמת, מסולפות, מעוותות וחסרות שחר.

  4. ". הם פשוט החליפו את המנעולים ,שינו את הקודים, לא רק של הדלתות אלא גם את אלה של נשמתה".

  המנעולים הוחלפו בעקבות האיומים הקשים שהשמיע אחיה של העובדת. לאור אווירת האלימות של סוף השבוע במדינה והחשש לביטחונם האישי של עובדי האזור, החליט קב"ט האזור לעשות כן, מאחר והיה חשש כי ידו של האח המאיים יכלה להשיג את המפתח למנעולי הדלתות ובכך יכול היה לממש את איומיו.
  חשוב לציין, כי האיומים נמשכו גם מעבר לאותו אירוע במתקן חברת החשמל – באמצעים שונים ובשעות שונות של היום והלילה.

  5. " בעבודה סזיפית ובלתי מתגמלת, סופגת יריקות, קללות וחוסר כבוד מצד עובדי חברת החשמל אשר בקשרים אישיים הגיעו למעמדם הכוחני"

  לא מצאנו עדויות התומכות לטענה זו. להיפך – מסתבר שנוצרו קשרים חברתיים בין העובדת לשאר עובדי המקום והיא הוזמנה לאירועים חברתיים ואף שיבחה באוזני מנהליה את מסיבת יום ההולדת שערכו לה עובדי המקום מיוזמתם ועל חשבונם הפרטי, אך לפני כחודשיים.
  6. " היא עושה את עבודה על הצד הטוב ביותר"

  התברר לבודק, כי ברקע של כל הסיפור קיים דו"ח בטיחות מזון של חברת "ביולב" – מעבדה חיצונית לחברת החשמל הבודקת את תנאי התברואה במקום. ממצאי המעבדה חשפו ליקויים חמורים ובעיות היגייניות קשות, המסכנות את בריאות באי המקום. כאחראית חדר האוכל, היה נושא זה תחת טיפולה של גב' שמש. ממצאי הדו"ח הקשים הובאו ליד מנהליה ולידיעתה. הדו"ח מעמיד בספק רב את טענות בנה על תפקודה המקצועי.

  כאמור לעיל, מסקנות ביניים אלה, סותרות אחת לאחת את הטענות שהוצגו נגד התנהלותה של חברת החשמל ומעלות תהיות על כוונותיו הנסתרות של הבלוגר בהצגת תמונה מעוותת שאינה הולמת את המציאות.

 3. הבן אדם לא מעניין אף אחד, אולי כמה ילדות בנות 13,
  אז כדאי שתפסיקו אם ה- "עשה לי ואעשה לך" הזה.
  אין לי הסבר אחר לעובדה שאתם ממשיכים להעלות פוסטים עליו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים