הגיע הזמן להוציא את כל הזבל של השבוע

מזבלה

יוני להב, מנהל מחלקת הפלנינג החדש של דרורי שלומי (מזל"ט אחויה), מפנק בפרינט קורע של עו"ד מג'מייקה. קליק להגדלה.

יוני להב, עורך דין

אלון ניר, הכלכלן של המזבלה מדווח על מעלליהם של הסטודנטים בלימודי שוק ההון.

אגח זבל

אליאב מנדלסון, הזיבלון שמייצג אותנו בגאווה אי שם במזרח הרחוק, זכה לפני מספר ימים במקום הראשון וב-1000 יורו בתחרות גיקים מוזרה בטיוואן (ITRI special topic prize). לפני שהוא טס הוא דיווח על פרסום סמוי וייחודי שמשרד הפרסום באומן בר ריבנאי רקח לקפה טורקי עלית. קליק להגדלה.

שילוט חוצות

migrenaboy, שאף פתח את המייל שלו במילים: "אני יודע שאתם לא מתים על בלוגים בקפה", שלח לנו בלי בושה לינק לפוסט שהוא כתב בבלוג שלו בקפה דה מרקר. אנחנו באמת לא מתים על הקפה, אבל בכל זאת… קליק כאן.

אפרופו קפה דה מרקר, יובל המבואס וארד אקיקוס מדווחים על קבוצת פייסבוק שנפתחה על ידי גלעד דרור, סטודנט לפרסום ושיווק בבצפר שהתערב עם המרצה שלו על בירה. למה אפרופו קפה דה מרקר? המרצה שחייב גלונים של בירה הוא לא אחר מאשר אסף גנדלר, ממייסדי DEX, הסקריפט של קפה דה מרקר ורשתות חברתיות אחרות. קליק לקבוצה.

פייסבוק

יואש זיגלמן, שלח מכתב תגובה לכתבה בגלובס (הכתבה ב-PDF) של אלדד ויינברגר, סמנכ"ל הקריאייטיב של מקאן דיגיטל.

לאלדד וינברגר, סמנכ"ל קריאייטיב, מקאן אריקסון אינטראקטיב.

שלום לך,
קראתי את הכתבה שלך אתמול בגלובס בקשר לפרסום. פתחת אותה במילים: "הבעיה עם הצרכנים של היום היא, שהם הרבה יותר מתוחכמים מאיתנו – הפרסומאים…" איפה כאן הבעיה בדיוק ? אצל מי בדיוק הבעיה ? תודה רבה שהצרכנים התקדמו.
האם הרגשתי קצת התנשאות שלך על הצרכנים ? אולי היה נכון יותר לפתוח את הכתבה הפוך ? "הבעיה עם הפרסומאים של היום היא, שהם הרבה פחות מתוחכמים והרבה פחות מתקדמים מהצרכנים של היום…" כך זה עשוי להיראות מאוזן יותר…(חלילה מבלי לפגוע באף אחד).

ולסיום, הדר בן יהודה מהמכללה החברתית-כלכלית מבקשת ליידע אתכם בדבר קורס חדש:

understandingmedia_leaflet.jpg

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

7 תגובות לפוסט

7 תגובות

  1. שירה, אם את מתייחסת לקורס על התקשורת אז חבל שאת מזלזלת בלי לבדוק.
    ראיתי שהקורס הוא בשיתוף פעולה עם שקוף, שהוא ארגון חשוב עם מטרות טובות ומוצדקות.
    תעיפי מבט, אחר כך תגיבי:
    http://www.shakoof.org.il/

  2. וואו רשימת המרצים נשמעת כמו חבורת תיכוניסטים בשדרות, יאללה עוד בית קברות לכרטיסי אשראי, צ'קים מזומן ומה שביניהם. מספיק כבר עם תרבות בתי הספר האלה, כל נאד שיש לו מה להגיד שיפתח בלוג שלא יעשה על זה שעור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים