מזבלה.קום

רב שיח בנושא עתיד המדידה באינטרנט

מזבלה

המושג "רב שיח" משום מה משעשע אותי אבל עדיין יאללה אני זורם. בשבוע הבא, יתקיים בקמפוס קרית אונו, רב שיח בנושא "עתיד המדידה באינטרנט". לאור הצמיחה המהירה של מדיית האינטרנט, הן מבחינת אחוזי השימוש והן ברמת תקציבי הפרסום המופנים למדיה זו, התפתחו ברחבי העולם כלי מדידה אובייקטיביים שחלקם הפכו לסטנדרט, כדוגמת: 'נילסן נטרייטינג', 'קומסקור'. הרב-שיח שמקיים החוג לשיווק ופרסום בקריה האקדמית אונו, יעסוק בהיעדרה של מערכת מוסכמת למדידת האינטרנט בישראל, יבחן את השינויים הצפויים בעקבות כניסתו הצפויה של גורם מדידה אובייקטיבי ומוסכם מטעם איגוד חברות הפרסום, את האפשרויות האחרות, הקיימות והעתידיות למדידת תנועה ודמוגרפיה באינטרנט בישראל.

את הפאנל ינחה הזיבלון דורון טל, מנכ"ל סאצ'י אינטראקטיב וישתתפו בו כמה אושיות מעניינות יותר ומעניינות פחות מהענף. אבינועם ברוג, מנכ"ל Market Watch. דורי שדמון, יו"ר TNS. אורי בן שי, סמנכ"ל השיווק של פרוקטר & גמבל ישראל. איתי אולניק, מנכ"ל e-rate. ענבר אברון, מנהלת רכש המדיה באינטרנט של קבוצת פובליסיס. אילן ישועה, מנכ"ל וואלה. שגיא חמץ, מנכ"ל בלינק ורפי צרפתי ממשרד הפרסום יורו ישראל.

דורון טל וינון לנדנברג סטייל פרז הילטון (זה שטוען לפייג' וייוז' של 55 מיליון):

דורון טל

הפאנל יתקיים ביום א' ה-15.3, בקמפוס קרית אונו, בין השעות: 10:30-12:30. לפרטים והרשמה יש לפנות לקרן סטולר, טל': 03-5311838, דוא"ל: [email protected]. ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

10 תגובות לפוסט

10 תגובות

  1. די, יש רב שיח על אינטרנט ולא הזמינו אתכם להשתתף?
    אתם הרי האוטוריטות באינטרנט. עשיתם את אגילרה את זה… נו… מלא דברים!
    בלוגים ועוד ועוד.

    בזיון.

  2. התמונה צולמה דקה אחרי ששניהם לקחו טיפות של LSD ויצאו לקרוזינג בקורבט. הנוף מאחורה זה גרין סקרין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים