לידיעת הזיבלון רוני אפלבוים

מזבלה

קרוקס

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

7 תגובות לפוסט

7 תגובות

 1. הוא שאינו מבדיל בין נעלי בירקנשטוק הקלאסיות והמושלמות לבין נעלי קרוקס המגעילות עם החורים המגעילים עוד יותר, מן הראוי שלא יתבטא לעולם, לא בציבור, לא בפרהסיה, ולא בכל מדינה אחרת. נעלי קרוקס הן נעליים דוחות, בלתי ראויות לרגל אדם, ומי שנועל אותן – או מעליל על אחרים כאילו הם כביכול נועלים אותן – משוקץ הוא לא פחות מן הנעליים הבזויות הללו עצמן. בירקנשטוק, לעומת זאת, זה סיפור לגמרי אחר, והס להזכיר את שני השמות הללו בנשימה אחת. ואפרופו אחת, אז במילה אחת: תתביישו.

 2. [Comment ID #24038 Will Be Quoted Here]

  העניין המצער שקרה לך בנון סטופ מרקט באמת לא קשור לחיים בעוד הסטיקר הזה שקלטתי אתמול על הדרגנוע בעזריאלי כן "מפרסם" מותג מסוים שלא נזכיר את שמו (קרוקס), ובכך – הידד – הופך את הפוסט הזה לקשור לחיים ולבלוג.

  כך או כך, גם אם היה מדובר בפוסט שלא קשור לקריאייטיב, לפרסום או לברנז'ה, הייתי מפרסם אותו בכיף ללא שום נקיפות מצפון.

  גם התגובה הזאת נכתבה מתוך הערכה ענקית לקוראי הבלוג.

 3. אגב, דורי וגיא, הכל כאן נכתב מתוך הערכה ענקית לבלוג הזה ולמשמעות שיש לו עבור אנשי קריאיטיב וזבלונים באשר הם שם. שלא יהיו ספקות בעניין.

  😉

 4. השבוע עברתי ליד מכולת בשם "נון סטופ מרקט" שהייתה סגורה כבר ב- 23:00. כשחושבים על זה, זה די מוזר ולא הגיוני. יש מי שיגיד שזה גם קצת מצחיק.

  מה הקשר לפוסט, אתם שואלים?

  גם הסיפור לגבי נון סטופ מרקט וגם הפוסט הזה לא קשורים לחיים ובטח שלא לקריאיטיב. מתחיל להיות קצת משעמם כל הסיפורים האלו על כלום שקורה בשום מקום, לא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים