מזבלה.קום

אנחנו צריכים אתכם

מזבלה

פוסט אורח מאת: יהונתן קלינגר

בשבוע הקרוב תעלה להצבעה הצעת חוק המאגר הביומטרי; אחת הבעיות בחוק היא שהיא תקים מאגר של קופי ניסוי שיסכימו להתנדב למאגר. מטה המאבק צריך את עזרתכם הדחופה בעיצוב של פוסטרים הסברתיים – למה לא לתת אצבע למאגר! חומר נוסף ודרכי יצירת קשר לסיוע נמצאים באתר 'המרכז לעצירת חוק המאגר הביומטרי'.

נכנסת לרשימה השחורה
נכנסת לרשימה השחורה

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

8 תגובות לפוסט

8 תגובות

  1. או שלא הבנתי נכון, לא יודעת..אם השבב לא יכיל נתונים ביומטריים איזה נתונים הוא יכיל בכלל?

  2. יש כאן משהו לא ברור, כתוב באתר ואני מצטטת:

    "תעודות זהות ביומטריות הן תעודות שיש בהן שבב דיגיטאלי עם טביעות אצבעות, סריקה ממוחשבת של הפנים, דוגמת החתימה האישית השבב הדיגיטאלי יכול להכיל נתונים אחרים, לא ביומטריים, שיקשו על זיוף התעודה – זו גם הייתה התוכנית המקורית במשרד הפנים. אבל משום מה החליטו שם עכשיו להעלות על השבב הזה נתונים ביומטריים שהם מידע רגיש במיוחד"

    אני מבינה מכאן שאין בעיה שהשבב יכיל טביעות אצבעות, סריקה של הפנים וכו' אלא שהוא יכיל נתונים ביומטריים. טביעת אצבע זה גם נתון ביומטרי!

  3. [Comment ID #27614 Will Be Quoted Here]

    הרבה צפרדעים אני מוכן לבלוע (תקציבאיות רפות שכל, לקוחות שאוהבים הארד סייל, משכורת של קופירייטר…) אבל החוק הזה באמת עובר את גבול הטעם הטוב.

  4. כל כך חשוב!!! בואו נעזוב רגע את המרדף אחרי פרסים ונשתמש בראשינו הקודחים ממילא למען מטרה שבסופו של דבר יכולה להציל את חופש הפרט של כולנו. בלי טיפה אחת של ציניות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים