מזבלה.קום

Cyber Music

מזבלה

אני אוהב מוזיקה. ואני אוהב גם אינטראקטיב. אני אוהב גם שניצל וצ'יפס אבל זה לא קשור לפוסט הזה וסתם קוטע לי את חוט המחשבה. על מה דיברתי? אה, רציתי לומר שכשמוזיקה ואינטראקטיב נפגשים – אני מבסוט ובלוטת ההשראה שלי רוקדת מאושר.
לאחרונה יצא לי להיפגש עם מספר מפגשים איכותיים מהסוג הזה. המפגש הראשון שאני רוצה לספר עליו הוא הפעילות הויראלית (Dylan Messaging) לקידום אלבום האוסף החדש של בוב דילן. לקחו את הקליפ הישן והטוב שלו, Subterranean Homesick Blues, ההוא עם השלטים שנזרקים לאדמה, והתאימו אותו למאה ה-21. הנה מה שיצא לי כששיחקתי באתר:

שחקו גם – קליק היר.

דבר נוסף ששמחתי להיתקל בו היה הקליפ של פול מקרטני, Dance Tonight, בבימויו של מישל גונדרי הגאון, שגם מוכיח יכולות תיפוף בחלקים האחרונים של הקליפ. החיבור לעולם האינטראקטיב התרחש כשהקליפ שוחרר בלעדית (מאי 2007) לערוץ היו-טיוב הרשמי של חיפושית האספנות הבלתי מזדקנת הזאת.

אני לא מרבה לשוטט בקפה דה-מרקר (200 הפידים בגוגל רידר שלי לא מרשים לי), אבל אתמול מצאתי שם איזה נווה מדבר קטן – העמוד של אודי דוניר, או בכינוי המשעשע שהוא בחר לעצמו – אודידו. אודי עובד כרגע כמעצב באידיאולוג'יק אבל מסתבר שהוא סוג של איש אשכולות כזה שמנגן על כל מיני כלי נגינה מוזרים. הנה אחד מהסרטונים הכייפים שהוא משתף בעמוד שלו (בנאדם! איפה קונים את הכלי האדיר הזה?):

אגב, אוהד בן אבי הזה הוציא לא מזמן דיסק בכורה ואודי עזר לו לקדם אותו באמצעות מיני קמפיין UGC בפליקס. אז דבר ראשון – מזל טוב ודבר שני – קליק היר.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

 1. אחחח..מישל גונדרי הזה… על אף שהקליפ הזה חסר את האיפיונים המישל גונדריים הטהורים..לנצח כל עבודה שלו תשאיר אותי עם פה פעור..
  הממ..נראה לכם שהוא עדיין כשיר לילדים? 😉

 2. אני יודע שכתבתם על זה מזמן. ממך קיבלתי את הקישור. זה היה כל כך מזמן שהרגשתי צורך עז לכתוב אותו כאן שוב.

 3. לאחרונה באמת יש המון פרסומים שעושים שימוש באמצעי הזה, כמו התוכנית הזאת עם הרוצח דקסטר. באמת מאד יפה, מאד מושך, מאד כיפי ומאד מאד ויראלי.

  כיף עד שאיזו בחורה נכנסה לשוק טוטאלי ופחדים (ואני אומר את האמת) בגלל שהיא ראתה את הסרטון של דקסטר עם שם של אחד הידידים הקרובים שלה. הבחור גם שיחק אותה מסתורי וקריר כדי לתרום למזימה.

  אם פעם היו מאמינים לכל מה שרואים בטלויזיה, היום מאמינים לכל מה שרואים ביו-טיוב.

  הקישור לוידאו של דקסטר: http://www.icetruck.tv

סגור לתגובות.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים