תחרות קקטוס הזהב 2017 יוצאת לדרך

קקטוס הזהב 2017
קקטוס הזהב 2017

קקטוס הזהב, תחרות הקריאייטיב של איגוד חברות הפרסום יוצאת לדרך ותכלול השנה שתי קטגוריות חדשות; יחסי ציבור (pr) וקראפט (craft) בהתאמה לשינויים בעולם הפרסום והשיווק הבינלאומי ויישור קו עם תחרויות הפרסום הבינלאומיות. בגזרת יחסי הציבור כבר ניתן להעריך כי ליאו ברנט יהיה המנצח הגדול של התחרות עם מהלך סופגניקינג שזכה לחשיפה נרחבת בארץ ובעולם לצד זכיות נוספות עבור רשת ברגר קינג ישראל בעבור קמפיין ההשקה המחודשת בישראל.

איגוד חברות הפרסום בניהולו של יגאל בר-און, בשיתוף איגוד השיווק הישראלי בניהולה של תלמה בירו, מכריזים על פתיחת תחרות קקטוס הזהב 2017. מתוך הבנת השוק המשתנה ובהתאמה לתחרויות הבינלאומיות בתחום, יתווספו השנה 2 קטגוריות חדשות: Craft ו-PR. בנוסף, יערכו שינויים בתוך קטגוריות קיימות, תוך מתן דגש על חדשנות קריאייטיבית. טקס הענקת הפרסים יתקיים בחודש מאי.

קטגורית ה-PR תתגמל עבודות שנועדו לייצר שיחה במרחב הציבורי-תקשורתי על פי היצירתיות והאימפקט שהשיגו. בקטגוריית CRAFT, יישפטו עבודות על איכות הביצוע ועל הצגת מיומנויות עיצוביות, קולנועיות, טכנולוגיות והפקתיות ועל האופן בו כל אלו חיזקו את העבודה. התחרות תכלול קמפיינים שעלו לאוויר מ-1.1.16 עד ה-1.3.17. הגשת עבודות תחל ב-10.1.2017 ותימשך עד ה-1.3.2017. כל משרדי פרסום החברים באיגוד מוזמנים להגיש כמות בלתי מוגבלת של עבודות ובלבד שהן עומדות בתנאי התקנון.

אמיר גיא, יו"ר איגוד הפרסום: "בשנים האחרונות מאז השקנו מחדש את התחרות בשיתוף עם המפרסמים, התעדכן הקקטוס משנה לשנה בהתאם למקומות אליהם מתפתח ענף הפרסום בעידן החדש. הפלטפורמות הדיגיטליות הן קנבס חדש לאנשי הקריאייטיב, אבל הן גם כאלה שלא פשוט להצטיין בהם קריאטיבית. כך למשל, בקטגוריית ה-PR יוענקו פרסים לעבודות שיצרו באז והרוויחו מדיה חינמית (earned media). מן הסתם, אלו עבודות שצריכות להיות סופר קריאטיביות עד כדי כך שאנשים ירצו לשתף אותן עם חברים, או שהמדיה תרצה לדווח עליהן. הפרסים שיינתנו לעבודות כאלה, בתהליך השיפוט המשותף למנהלי קריאטיב ומנהלי פרסום, ידחפו את הענף קדימה."

יגאל שמיר, יו"ר הקקטוס: "הקקטוס היא תחרות דינמית שאנחנו מנסים לשפר משנה לשנה. תחומים כמו החלוקה לקטגוריות, השיפוט, ושילוב המפרסמים, נבחנו מחדש ונערכו בהם ההתאמות קטנות ברוח הזמן והמהפכות שהענף עובר ממש עכשיו."

על חברי ועדת הקקטוס נמנים: יו"ר הקקטוס, יגאל שמיר; יו"ר איגוד הפרסום, אמיר גיא ; מנכ"ל איגוד הפרסום, יגאל בראון ; טל ריבן וערן טלמור מאדלר חומסקי; עמי אלוש מליאו ברנט; תום חנני מאקליפטוס; דני יעקובוביץ' ויגאל עזרא מגיתם; אורן מאיר מאדיקט; סיגל עבודי וליאור מאורי ממקאן; ערן ניר מבאומן; עידו אלון מבריקמן; שני גרשי ממקאן וואלי; עמית סטולר מברוקנר יער לוי; תומר גדרון מ-The BOX ; גל כהן מדחף פרו; רז מסינג מגרייט דיגיטל; בן סבר מענבר מרחב G ואסף כץ מ-jwt.

תקציב היח"צ של איגוד חברות הפרסום עבר במהלך 2016 לידי משרד יחסי הציבור קרבט & וייס של מאיה קרבט ונירית וייס לאחר שטופל בשנים האחרונות במשרדו של דני לוי. למזבלה נודע כי מעבר התקציב נבע בעקבות החלטה של לוי להפסיק לטפל באיגוד הפרסום.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

הוספת תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים