מזבלה
אלכסנדרה סולימסקי פור גי פי אס

אלכסנדרה סולימסקי פור גי פי אס

GPS (אדלר חומסקי) עוברים משרד ולקחו לסיבוב את אלכסנדרה סולימסקי בפרסומת קד"מ עצמי משעשעת. יש מצב שזה בכלל עוד מרכיב בקונספירציית העולם המושלם (קליק), הרי GPS זה אדלר ואדלר זה גריי קונטנט וגריי קונטנט זה תוכן שיווקי באח הגדול והאח הגדול זה… חבל שאנחנו לא חיים בעולם המושלם.

קרדיטים
קריאייטיב: ניר אמבר, יגאל לוי, יוליה גנקין, אורי לבני, אילן פדר במאי, צלם ועורך: יוני מרדכי משליך תמונה: לב מיקוליצקי

16 תגובות

 • הומור עצמי זה טוב. חולה על הבחורה הזו (ויש לה רגלים יפות) והקליפ הזה מצחיק יותר מכולם.
  רק חבל שמישהו שכח לספר לה שהיא נופלת למלכודת הנישה. רוצים שחקנית רוסיה טיפשה שתעשה צחוק מעצמה, הנה לכם. אולי אפילו זה יימשך לפרסומת בתפוצה רחבה יותר שתטפס על ההצלחה של הקליפונים המשעשעים. אחר כך. דום שתיקה. ובעוד שנה מי זו אלכסנדרה סולימשהו

 • שיואו זה גרוע ברמות.. מתוך דקה ו50 שניות הייתי מוותר על איזה 40 שניות של כלום.
  כן, האלכסנדרה הזאת היא הוט סטאף עכשיו, אבל למה בכוח?

 • GPS חייבים לי 1:51 דקות מהחיים ולאלכסנדרה הם חייבים התנצלות. אתם מגדירים מחדש את החאפריות. מה? לא יכולתם לתת לה יותר מ-5 דקות ללמוד את התסריט? ואיזה מגניב שלקחתם אותה. אני מבין שכל כך התלהבתם ששכחתם שצריך להוסיף גם רעיון (חוץ מהרעיון שלהביא אותה). נו בפעם הבאה תנסו משהו קצת יותר מקורי, אולי להעתיק את לילי אלן או משהו כזה.

 • די די די די די די די די די די!
  אני לא יכולה יותר עם הבורה הזו, הבנו, אחלה. נקסט. לעוס ולא כיף כבר.
  שמישהו יפתור אותנו מעונשה של זו.

  נוי אתה תשלם על זה!

 • היא גדולה היא גדולה היא גדולה!
  יש תחושה שקצת פספסו את הפוטנציאל שלה…
  ועדיין… מעלה חיוןך (או לפחות חצי).

  אלכסנדרה, תשמרי את הקמפיין הבא למשהו גדול.

 • jcJבלף היא כרגע מבזבזת את עצמה למוות, ומהר מאוד תהפוך למשהוא שאף אחד לא יזכור בעוד שנה ותשאר כלום. חבל, היא יכולה עם ההומור הזה לעשות הרבה יותר.

 • מה זה הזבל הזה? מה, זה מיזבלה פה? ניסיון עצוב של המשרד GPS . בתור משרד פרסום, סוף סוף יש לכם בריף ללא הגבלה של לקוח,חופש מוחלט לקריאייטיב לעשות משהו מגניב על מעבר משרדים, ו…פוף, זה מה שיצא. עלוב ומעליב. בית היוצר של GPS…אתם גם הצגתם את הפאדיחה המועתקת של לילי אלן, לא? טוב, לפחות לא העתקתם את סרטי המעבר של גיתם . מעניין אם זה אותו צוות קריאייטיב שוב…לסיכום – הומור דל, קריאייטיב נמוך ואין שום רעיון או תחכום.

הוסיפו תגובה