מזבלה.קום

FreeCups – פרסום על גבי כוסות

FreeCups - פרסום על גבי כוסות
FreeCups – פרסום על גבי כוסות

FreeCups הינה חברת פרסום חדשה לפרסום על גבי כוסות (בדומה ל-Startcup אשר אינה פעילה יותר). הרעיון פשוט – החברה מספקת כוסות נייר ממותגות למשרדים, בתי עסק, מכללות, אוניברסיטאות וכו'.. בחינם! כך שהמשרד חוסך בהוצאות מיותרות על כוסות נייר והמפרסם זוכה לחשיפה. הנה שני קמפיינים חדשים שלהם, בורגוס – החל מיום ראשון אפשר יהיה למצוא כוסות עם QR באזור רמת החייל, אשר מזמינות לסורק המבורגר חינם בסניף בורגוס החדש ברמת החייל וקמפיין קד"מ עצמי של החברה עצמה. קליק לביקור באתר של החברה.

FreeCups - פרסום על גבי כוסות
FreeCups - פרסום על גבי כוסות
FreeCups - פרסום על גבי כוסות
FreeCups - פרסום על גבי כוסות

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

5 תגובות לפוסט

5 תגובות

  1. מונדו היא חברה צעירה ודינמית המתמחה בייצור כוסות נייר חד-פעמיות ממותגות לשתייה חמה בגדלים שונים עבור עסקים קטנים ובינוניים ולקוחות פרטיים תוך מספר ימים בודדים בלבד.

    על-אף שרוב לקוחותינו יודעים בדיוק מה העיצוב שהם מעוניינים שיופיע, עבור המתלבטים מונדו העמידה את מחלקת העיצוב הגרפי הייחודית שלה, זו מסייעת בעיצוב הכוס בעבודה משותפת עם הלקוח בעזרת הדמייה של הכוס בשלב הסופי.

    מונדו כחברה חדשנית ועדכנית משתמשת בגולת הכותרת של ההדפסות כיום – הדפסה דיגיטלית, זו משלבת הדפסה של תמונות והדפסות מורכבות ומרובות צבעים, באמתחתה מאות לקוחות המקבלים את כמות הכוסות הדרושה להם חודש בחודשו בזמן הספקה קבוע עד לבית העסק.

    מונדו הוא מפעל המצויד במיכון משוכלל אוטומטי ומתקדם. המוצר עובר מס' ביקורות איכות על מנת לוודא שהלקוח מקבל מוצר העומד בסטנדרטים הגבוהים שהחברה מציבה. המוצרים מיוצרים מחומרים איכותיים ומתכלים, וכל הפסולת הנותרת ממוחזרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים