מזבלה.קום

התשובה לקסאמים – משחקי מילים

מזבלה

רגע לפני שיסופר פה מחר על פרויקט מדהים של שני בוגרי מכללת ספיר, ושני רגעים אחרי סטיקר הקסאמ'ק, קבלו כמה עבודות ספירניקיות שהגיעו אלינו מגיא לביא. דעתי הבועתית: מעולם לא התחברתי למשחקי מילים, אני לא מבין את טרנד משחקי המילים שמגיח מכל עבר לאחרונה, אני לא רואה את האלמנט הסאטירי שמתיימר לעטר אותו ובכלל – אני חושב שלרוב זה הפתרון הקל ביותר. יכול להיות שאני אטום וצריך להשתמש בקסאמי אזניים?

צבע אדום

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

5 תגובות לפוסט

5 תגובות

 1. גדול!

  קצת פחות אהבתי את משחקי המילים של קסאם, למרות שגם זה רעיון טוב

  ממש אהבתי את הדיסקית בתור תעודת גמר. פשוט ויפה.

 2. לא מסכים.

  א. אין מה לפחד ממשחקי מילים- זה חלק מהפרסום. לא בכל פעם שיש משחקי מילים צריך להירתע ולהגיד "היי, אבל זה משחק מילים" מה זה פרסום אם לא לשחק במילים ובתמונות (כמובן שהמשחק צריך להיות מדויק, חכם, מגובה בעבודת אסטרטגיה וברעיון מבריק)?

  ב. 2 הפרינטים התחתונים (אזהרה: תחתונים- משחק מילים) טובים לטעמי וקצת משקפים את המצב.

  ג. הפרינט העליון הימני אכן דאחקה לא מוצלחת.

  ד. הפרינט העליון השמאלי סאטירי במידה מסויימת אם כי צריך להדק ולחדד יותר את הרעיון.

  מוגש כחומר למחשבה לזיבלונים שלא מבינים על מה הרעש.

 3. ישן (מלפני שנה וחצי) וגרוע

  זה מתוך המצגת של הפרינטים (אפשר להוריד אותה מכאן):

  המרכז הישראלי לעיצוב מציג: תערוכת צבע אדום במדיטק
  בין התאריכים 1-5.7.07 נערכה במדיטק תערוכת כרזות "בעקבות המצב" שעיצבו סטודנטים מהמחלקה לתקשורת אינטראקטיבית בביה"ס להנדסאים ספיר , בעקבות המצב הביטחוני באזור שער הנגב, לרבות העיר שדרות.פוסטרים מהתערוכה מוצגים בידיעה זו.
  אוצר: רני רדזלי, מרצה במחלקה לתקשורת אינטראקטיבית בביה"ס להנדסאים ספיר.
  התערוכה מציגה את עמדותיהם האישיות של הסטודנטים הלומדים במחלקה לתקשורת אינטראקטיבית בביה"ס להנדסאים ספיר. הכרזות מעבירות מחאה על המצב, באופנים קריאטיביים ומתוחכמים. המושג "צבע אדום" הינו חלק מהמציאות היומיומית של תושבי אזור שער הנגב. צמד מילים אלו הינו תוכן הקריאה הנשמעת כהתרעה לפני נפילת "קאסם". אותו מושג מגיע גם מעולם העיצוב הגרפי, שבו הצבע הוא אחד האלמנטים המרכזיים בהם עושה המעצב שימוש."המרכז הישראלי לעיצוב – מדיטק חולון"רחוב גולדה מאיר 6, חולון.טלפון: 03-5021540

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים