מזבלה.קום

משמרות הביילינים

מזבלה

קמפיין פרובוקטיבי חדש הקורא לנשות איראן להשיל מעליהן את הרעלות והכיסויים ולהצטרף לכוחות המהפכה הליברליים.מצ"ב המודעה שפורסמה בעיתון "ישראל היום", באמצעות חברת הפרסום הביילינים, שהגתה את היוזמה. נשות ישראל מוזמנות להביע תמיכה בנשים האיראניות ע"י חתימה על עצומת תמיכה וע"י תרומת פרטי לבוש ישנים שיועברו לנציגויות העומדות בקשר עם איראן והצלב האדום. מאחורי הקמפיין עומדת רשת האופנה של המעצבת דפנה לוינסון. הרשת מונה כ 21 סניפים ופרושה בכל הארץ.

הביילינים

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

15 תגובות לפוסט

15 תגובות

 1. אני בד"כ אוהב קמפייני WTF אבל יש גבול לטיפשות ולאטימות שיש במשרד אחד.
  שימשיכו לעשות כושות שקופות מתרוקנות במלא צבעים. יש עוד צהוב, ורוד, ירוק.. למה רק לבן וחום. יש מספיק עמותות אמיתיות שאפשר לתרום להם ולא צריך לקחת דחקא של ילד בן שתיים.

 2. [Comment ID #21368 Will Be Quoted Here]

  שחכת את החתימה של הבליינים שתמיד יותר גדולה מהכותרת והאימג' ביחד…
  אם מישהו מהבליינים מבקר פה, אני מכיר אחלה מעצבים פרילנסרים, אם אתם צריכים… צרו קשר ٠٥٢٣٨٢٢٢٣٤

  🙂

 3. [Comment ID #21367 Will Be Quoted Here]

  מסכים ב-200%. כמה צפון תל-אביביים מתחסדים פונים לנשות המדינה הכי מסכנה בעולם במסר של אקטיביזם לא רלוונטי שנועד להסוות על אינטרסים כלכליים ותדמיתיים של המותג ומשרד הפרסום, אינטרסים של רדיפת בצע וגרוע מכל, בפורום הזה, אינטרסים של קריאייטיב חלש, מהרעיון ועד הביצוע.
  אם זה היה בהומור, לא הייתי טורח להגיב. הרצינות התהומית שבה זה מוצג היא המקוממת מכל.

 4. [Comment ID #21363 Will Be Quoted Here]

  גוטה, נכון – השפה הפרסית שונה לגמרי מהשפה הערבית והפרסים אינם ערבים כלל, אבל הכתב של הפרסים, ואני מצטט את ויקיפדיה, הוא: "אלפבית ערבי בתוספות ושינויים קלים". אז בלי להיות מזרחן דגול, אני חושב שכאן הם היו בסדר…

 5. למה תמיד נראה לי שרעיונות שאצלי במשרד נשארים ברמת הדאחקה, הופכים אצל הביילינים לקמפיין?
  אני לא יודע אם זה טוב או רע, יכול להיות שהם פשוט יותר אמיצים ממשרדים אחרים, אבל עדיין יש תמיד תחושה של דאחקאיזם.
  שלא לדבר על זה שגם הקופי וגם העיצוב תמיד נראים כמו עבודה של תלמידים בבצפר.

 6. יותר גרוע מאדישות זה אקטיביזם עם אינטרסים. ומשרד שמנסה לקדם את עצמו תוך שהוא רוכב על איזה גל מסכנות, גרוע לא פחות מבעלה של אותה אומללה שרוכב עליה בדרכו למסגד

 7. [Comment ID #21362 Will Be Quoted Here]

  דונט שוט מי אני רק עשיתי קופי פייסט מהמסמך 🙂 אבל אכן חסר העניין שציינת, יש מצב שזה נעשה באמצעות מערך ה-PR שהפיץ את העניין…

 8. "נשות ישראל מוזמנות להביע תמיכה בנשים האיראניות ע"י חתימה על עצומת תמיכה וע"י תרומת פרטי לבוש ישנים שיועברו לנציגויות העומדות בקשר עם איראן והצלב האדום."
  אפשר לדעת איפה זה נמצא במודעה? הגדלתי, חיפשתי בתוך השמלות ואפילו תרגמתי לערבית, ועדיין לא מצאתי זכר ליוזמה.
  חוץ מזה, אני יודע שיש נטייה כאן לקטול את הביילינים, אבל את הרעיון לפרסם את דפנה לווינסון דרך האקטואליה באיראן, בהחלט טוב וקריאטיבי בעיני.

 9. נו באמת.
  הנשים באיראן שמכוסות ברעלות האלה באמת מחכות שאיזו צפונית ליברלית מאפקה תתרום לה בגד מהקולקציה הכל כך ישנה (2008) שלה כדי שהיא תוכל לצעוד ברחובות טהרן, להוריד את הרעלה בהפגנתיות ולהתלבש בבגד המהמם שהיא קיבלה מהצלב האדום ואז לחזור ככה הביתה ולחטוף מכות רצח מבעלה שהצביע לאחמדיניג'אד בכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים