גאידמקוש במייקינג אופ של פלאפון

מזבלה

"כולם רוצים להיות כמו ארקדי גאידמק" הקליקו על על התמונה לצפיה במייקינג אוף של הפרסומת החדשה של באומן בר ריבנאי לפלאפון בכיכובו של המלך מר ארקדי גאידמק, שלדעתי יכול להיות אחלה של פריזנטור למזבלה.

ארקדי גאידמק

הפרסומת – לא קונה בלאט של פלאפון

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

7 תגובות לפוסט

7 תגובות

 1. אה עוד משהו קטן

  אין דבר כזה ערוץ (או כל כלי תקשורת אחר ) אובייקטיבי

  כולם ממסגרים מעלים סדר יום ועוד כל מיני מושגים שקלטתי בלימודים

 2. [Comment ID #4802 Will Be Quoted Here]

  —————————-

  אם תסתכל על הצעדים שהוא נוקט, תבין למה ברלוסקוני. קבוצת הכדורגל המובילה במדינה, אמצאי תקשורת ופוליטיקה. צעד אחר צעד הוא מנסה את אותה השיטה. זה שיש ביניהם המון הבדלים אני מסכים, אבל מבחינת שיטת פעולה, אין לי ספק שזה הכיוון שלו.

  ולגבי ערוץ עשר – לא קראתי את הסקר שאתה מדבר עליו ואם כך מה טוב. אני יודע שבזמן המלחמה אני באופן אישי שמחתי לראות שהם לא נסחפים בגל הפאשיזם ששטף את כל גופי התקשורת (אוקיי, רוב) ועל כך שהם הקפידו באמת לדבר על "היום שאחרי" במקום להתלהם ולחמם את האוירה כמו כל מיני אדיוטים שבעייני זו שערורייה שיש להם מיקרופון ובמה ביד.
  אבל,
  אני לא חושב שהם מתביישים או מסתירים את שיוכם לצד השמאלי של המפה. הן מבחינה אישית של הטאלנטים שלהם והן מבחינת הקו הכללי שהערוץ משדר.
  לא יוצא לי לראות ערוץ עשר בתקופה האחרונה, אבל אני זוכר שזה קו שהתחיל שם מזמן. המון מהכתבים שלהם מכניסים את דעתם האישית פנימה בכל כתבה והנוכחית על גאידמאק מוכיחה את זה. רוני קובן, דרוקר, לונדון וקירשנבאום, הורביץ – אלו השמות הראשונים שעולים לי לראש (הם עדיין שם?) מהבחינה הזאת.

  אולי באופן יחסי לאחרים הם הכי אובייקטיבים (שוב, לא ראיתי את הסקר המדובר), אבל אני לא חושב שניתן להכריז עליהם כערוץ אובייקטיבי. זה לאו דווקא טוב או רע (ראה סי.אן.אן. ו-פוקס), זה פשוט מצב קיים.

 3. [Comment ID #4794 Will Be Quoted Here]

  ברלוסקוני? היה מת להיות ברלוסקוני.
  עם כל האהבה שלי לגאידמק הזה ברלוסקוני הרבה יותר נונשלנט ממנו. תראה איך בקלות הוא חוטף את הקריזה. אני כבר לא זוכר באיזה פורום כתבתי את זה, אבל לגאידמק יש תסביך אגואיסטי וברגע שמישהו מערער על העליונות שלו הוא נדלק ולא מוכן לדבר.

  חוץ מזה, ערוץ 10 הוא הדבר הכי קרוב לאובייקטיביות בתקשורת היום. זה מגובה במחקר של ארגון "קשב" שבדק את תפקוד אמצעי התקשורת במלחמה ומצא שחדשות ערוץ 10 היו היחידים שבאמת דיווחו ולא הצטרפו לפרופוגנדה של אולמרט ופרץ.

 4. חזק ביותר.
  (וגם מסביר מה עשה גאידמק בשבוע שעבר בלובי של העבודה של חברה שלי).

  האיש, הייתי אומר גאון (ולא רק משה), או לפחות יודע מה הוא עושה.
  קצת מגלומני, אבל היי, מה יותר שווה: להיות בברייק הזהב של כוכבנולד או להיות באיילון בגובה שבעים מטר?

 5. וואו. אם תרשו לי ללבוש רגע את החליפה הרצינית,
  אז מבחינה תקשורתית – זה נראה מפה כאילו ערוץ עשר ממצב את עצמו חזק על המפה הפוליטית. יש בכתבה הזאת אפס אובייקטיביות ומאה אחוז נסיון להציג את גאידמאק באור שבו הם רואים אותו. זה אפילו מצחיק יותר מכיוון שהכתב חובש כיפה אבל ניחא. זה משמח לראות שהם הולכים עם הקו שלהם, רק חשוב לזכור את זה כל פעם שהם ירצו בעתיד להתיחס למשהו מבחינה אובייקטיבית.

  ולגבי גאידמאק – סילביו ברלוסקוני מכירים ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים