פרסומת: בנק הפועלים מציג, חשבון צמיחה – מה שהלב בחר

tzmichapoalim

אדלר חומסקי אנד ורשבסקי בפרסומת טלוויזיה חדשה לשירות 'חשבון צמיחה' של בנק הפועלים. "חשבון צמיחה" כולל בין השאר: חיסכון צמיחה: תוכנית חיסכון שהבנק פותח עבור הלקוח ומפקיד בעבורו 100 שקל בכל שנה למשך 6 שנים ו-100 שקל נוספים ללקוח המתמיד להפקיד לפחות 12 הפקדות דומות בשנה לתוכנית החיסכון.

הבנק יעניק ללקוח, באמצעות הפקדה לחיסכון צמיחה, מענקים נוספים באירועים משמעותיים בחייו: הפקדה של 360 שקל בחתונה, הפקדה של 100 שקל בהולדת ילד (המענקים השונים מותנים בכך כי החשבון ישתייך ל"חשבון צמיחה" למשך כל תקופת החיסכון). שירות צ'ק אפ פיננסי: שירות הכולל סקירה מלאה של מצב החשבון, שהלקוח מקבל מדי רבעון וסיכום שנתי המציג ללקוח את סך ההכנסות וההוצאות בחשבון.

לילך אשר טופילסקי, משנה למנכ"ל ממונה על החטיבה הקמעונאית בבנק הפועלים: "כבנק הגדול בישראל, לקוחותינו הינם הנכס החשוב ביותר עבורנו. לכן, אנו ממשיכים להשקיע משאבים ומאמצים בגיבוש הצעות ערך להגברת שביעות רצונם וחיזוק נאמנותם. חשבון צמיחה מהווה עידן חדש במערכת היחסים בין הלקוח לבנק, תוך פריצת דרך בליווי הפיננסי של הקהל הרחב, שתאפשר לנו לייצר מערכת יחסים חדשה, ייחודית וארוכת טווח מול לקוחותינו, כבר משלבי החיים הראשוניים של הלקוח ותוך תשומת לב לצרכיו הייחודיים המשתנים לאורך זמן".

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

25 תגובות לפוסט

25 תגובות

 1. זה נראה כמו פרסומת לקוטג'
  כשבנק ישראל ומשרד האוצר עוסקים ברפורמות שמטרתן לסייע ללקוחות לעבור בין בנקים, המסר האחרון שבא לי לקבל מהם הוא שאני והם בחתונה קתולית

 2. חבורה של מתחסדים (ואני לא עובד באדלר)
  למרות שאכן מדובר בהעתקה מחפירה ובביצוע מבייש, בוא נודה על האמת -לצייר תמונה כאילו כל איש קריאייטיב שקטל פה את אדלר, מעולם לא "השאיל" רעיון שנהגה מעבר לים כדי לקדם את הרעיון שלו – זו צביעות.
  כנסו קצת לפרופורציה, נראה לי צוות הקריאייטיב הרלוונטי הבין את המסר

 3. [Comment ID #45449 Will Be Quoted Here]

  אדי , זה שיר מהמם , כנראה הטעם שלך הוא נישתי בטירוף , הטעם שלי ורסטילי , אוהבת קובי אפללו ומיוז באותה נשימה , מבלי להכיר אותך אני מתארת לעצמי שאתה סוג של קופי פרסומאי מה80יס או לפחות הגישה שלך כזו, אני מציעה לך לפנות לדחף לראיון עבודה.

 4. [Comment ID #45369 Will Be Quoted Here]

  מורן, הטעם שלך במוסיקה… שתהיי בריאה אבל רחוק ממני 😉

 5. מישהו מכיר את המשתתפים בפרסומת? הבחורה ממש לי ואני לא מצליחה להזכר מאיפה…

 6. די, זה לא כזה נורא. זה אולי מועתק לגמרי, ואולי היו צריכים להביא שחקנים זקנים אמיתיים, ואולי השיר לא קשור לכלום וסתם שמו אותו כי זה ט"ו באב, אבל זה די בסדר.

 7. העתקה מזעזעת לפרסומת מושלמת. מילא, אם היה נשאר טיפה מהרגש, טיפה מהטעם המשובח של הסרט המקורי. מה שיש כאן זאת דוגמה קלאסית של "תעשה לי כזה, יש לי עשר שקל". העיקר שכתוב בנק הפועלים בסוף. פחחח.

 8. אם זה לא היה סרט כל כך מחורבן
  ערוך ומבוים בצורה כל כך נוראית
  אז הייתי יכול להתייחס לאיכות ההעתקה

  כמו שנאמר כבר השבוע: מביך להיות איש קריאיטיב באדלר חומסקי

 9. "הזקנים" בסוף רודפים אותי.
  אם כבר להעתיק אז עד הסוף- להשתמש בשחקנים נוספים ולא באיפור גרוע וטלק בשיער.

 10. די, די די!
  אין בושה כבר בתעשייה הזו?
  מה, כאילו חשבתם שתקחו סרט שעבר במייל של חצי מאנשי הקריאייטיב,
  שזכה בקאן, עם שיר שמכוון לנשים ולא ישימו לב?

  זה ממש מבאס שהפרסומות היחדות שנראות איך שהוא טוב -מועתקות.
  (אה, סליחה ב"השראה" של פרסומות מחו"ל.)

  ולא תגידו שזה משרד סטייל "סיגאווי וסיגאווי".
  מדובר באדלר. פשוט מבאס.

  אני אשמח אם יש איזה אדלריסט שמוכן להגיב…

  ולמי שלא מכיר, המקור-http://www.youtube.com/watch?v=zMtyOCoqHTk

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים