מק'זמר אריקסון

מזבלה

אני לא חובב מושבע של מיוזיקלס, לא משנה איך תגישו לי אותם, בסרט מצוייר, בפרסומת טלוויזיה או בלייב אקט בקאמרי, מיוזיקלס לא עושים לי את זה. מה שכן, אני מאוד אוהב את המק'יוזיקל החדש (דינה ברזילי) של מקאן אריקסון לסלקום. אחלה הפקה של החבר'ה בשושי ואודי.

ואם כבר דיברנו על מיוזיקלס, קבלו את החדש (גם מקאן אריקסון) של YES היי דפינישן. הדוסים כנראה הולכים להתעצבן, ממש תועיבה, פרסומת מעולה. דער היי דפינישן!

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

 1. בקשר למבצע של יס.

  זה עולה 40 (נו.. 30.90 ;;)) לחודש, התחייבות 3 שנים, ודמי התקנה של 140 (139),
  כמעט שכחתי לציין, זה 40 שקלים לחודש על "חבילת" ארבעה ערוצים בלבד!! 🙁

  אני יודע את זה מאיזו כתבה שהתפרסמה באתר, כתוב שם גם על שיטת השידור
  וכל מיני דברים טכניים, כדאי לקרוא- הלינק לאתר על השם שלי. (במקרה קיבלתי את זה דרך ה RSS). 😉

 2. אומרים שברדיו אפשר להכניס בתשדיר של 30 שניות 60 מילים. כאן הקריין מצליח להכניס 60 מילים ב4 שניות האחרונות 🙂 ומילים מאד מעצבנות.

  שיר נחמד, ביצוע יפה, חבל שמהרגע הראשון כבר יודעים מה יהיה בסוף וזה לא פאנץ' חזק. חוץ מזה שניסיתי לחייג ובכלל ענה לי ערבי, זה לא המספר שלה. שקרנית.

  הפרסומת של יס דווקא חביבה מאד. HD זה High Defenition, ובתרגום חופשי וגס (רחמנא ליצן) זה אומר שהאיכות הוידאו, להבדיל מאודיו, טובה יותר.
  ולפרסומת עצמה – כיף לראות, אפילו יותר מפעם אחת. אולי אם היו שמים דגש טיפה יותר חזק על זה שHD זה אומר איכות וידאו יותר טובה ובכלל הפרסומת הייתה מובנת גם לאנשים שלא קוראים חוברות הדרכה למכשירים אלקטרוניים בזמנם הפנוי.

  סה"כ, אם עושים מיוזיקומרשל כזה, לפחות שיהיה מעניין וכיפי (כמו הזה של יס), אחרת זה רק עושה יותר גרוע (כמו לא-הזה-של-יס). 😀

 3. ,תגידו
  הסלקום אומר שזה הגיע ?
  שזה ככה עכשו בכל הרשתות ?
  כי אמרו משהו על סוף השנה
  זה גם בפלאפון ואורנג' ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים