הם קראו לו "הפרובוקטור"

מזבלה

אילון זרמון, "ה-ex באד בוי של ענף הפרסום הישראלי" בראיון וכתבה מעניינים (26 דקות) על פרובוקציות וגבולות בפרסום בתוכנית "מי שמדבר" (קשת) בהנחיית אילנה דיין. קליק לצפיה במדיה פלייר ואפשר גם – לצפות דרך האתר של קשת.

זה פרצוף של פרובוקטור?!
אילון זרמון, זרמון גולדמן, eilon zarmon

[techtags:אילון זרמון, זרמון גולדמן, פרובוקציות, פקובוקציה, הילד הרע, גבול, אילנה דיין]

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

8 תגובות לפוסט

8 תגובות

 1. לא ממש קורה הרבה שהמראיין יוצא כל כך רע.
  ההתחסדות של אילנה דיין לא ממש אינטלגנטית….

 2. ראיתי את הכתבה בטלויזיה , אני לא מכיר את האיש, אבל חייב לציין שהופתעתי לטובה ממנו.סה"כ לא כל כך הבנתי את העיתוי מפני שבזמן האחרון אני לא זוכר פרסומות פרובוקטיביות מצידם.
  אילניה דיין נהגה בצביעות לטעמי וזאת מכמה סיבות –
  1. בהיותה עובדת בטלויזיה מסחרית הכתבות הצדקניות שלה והפרסומות חיות בסימביוזה ומזינות אלה את אלה. שניהם משרתים את אותה מטרה, כל אחד בדרכו.
  2. אני מאמין שכולנו מושפעים מפרסומות אבל מעט מאוד מאיתנו מגבש את השקפת עולמו על פי הפרסומות ובתוך כך את תפיסתו על נושא מעמד האשה. החבר'ה האלה אם קיימים קלים מאוד לזיהוי – הם מפריזים מאוד בחשיבות השמפו בחייהם, בטוחים שפסגת הטכנולוגיה היא מברשת שיניים עם גב מחוספס ויודעים שהדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות להם הוא שיהיה להם כתם על הבגד.
  3 .יעל בר זוהר חבה חוב גדול מאוד לפרסומות הפרובוקטיביות – היא הרי התחילה בפרסומת לפלפל ואם אני זוכר נכון היא לא בדיוק לבשה שם בגדים של חרדית. מאז היא הספיקה לככב בעוד פרסומות לגלות כישורי הנחיה משחק הופעה שירה(?) וכ'ו וכ'ו ולבסוף גם להתבכיין על כך שניצלו את תמימותה בגיל צעיר בתמונות בעלות אופי מיני.אם מישהו חושב שלגודל החזה של יעל לא היה חלק בהצלחה שלה אז שיוסיף את עצמו לסעיף 2 .לנסות להציג אותה כסוג של קורבן יהיה היתממות או טמטום של ממש.

  אני חושב שזרמון עבד יפה – לא התלהם , לא הרים את קולו ,שם גבול ברור לגבי גבולות הפרובוקציה שהוא מוכן לעשות – לדעתי אחרי זה יכול היה ללכת ולתת לאילנה להמשיך לחבוט בקיר. חבל רק שבחר להחזיר לה בסוף.
  אני שמח שהמתרגמת לשפת הסימנים הוצאה מהאליפסה והועברה לריבוע, זה ממש כמו לעבור ממעברה לשיכון.

 3. הצביעות והרצון ללכלך אדם שהצליח פשוט גרמו לי לרצות להקיא.
  אני לא מכיר את זרמון באופן אישי ואין לי שום קשר אליו ואני לא יודע איזה מן אדם הוא – אבל אילנה דיין מתחסדת כאן בצורה ממש דוחה.
  בנוסף – הייתי מצפה מפרסומאי בדרגתו שידע לענות על שאלות נוקבות בלי לגמגם ובלי להיכנס לספקולציות. כשמורידים לבובה של יעל בר זוהר את החולצה ההבדל היחיד בין האמת למקור הוא הקאפ והפלסטיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים