מזבלה

סטייל ריבר – קליק לאופנה

גיתם BBDO בקמפיין טלוויזיוני לאתר האופנה StyleRiver מקבוצת MAKO, אשר הצטרף ללקוחות המשרד לפני מספר חודשים וגיתם רקחו עבורו אסטרטגיה, שפה תקשורתית, עיצוב אתר וקמפיין פרסומי.

גיא בר, מנהל הקריאייטיב הראשי של גיתם BBDO: "הרעיון לקמפיין נולד מתוך התובנה הנשית לפיה שופינג יכול "לרפא" כמעט כל דבר והוא בא לידי ביטוי החל מהלוגו המעוצב כקפסולה המוכרת מעולם התרופות ועד למשפטים כמו "להקלה מיידית" או "וזה עובר" החותמים את הסרטים".

אודות סטייל ריבר: מועדון סטייל ריבר מציג קולקציות של למעלה מ-50 מעצבים מישראל ומחו"ל, כולל עיצובים בלעדיים למועדון, המתעדכנים מדי כמה ימים ומוגשים למעגל סגור של לקוחות בהנחות משמעותיות ביותר. לא מדובר באתר של מכירת עודפים או של קולקציות ישנות, אלא בכזה המעניק טעימה מפריטים נבחרים מהקולקציות העדכניות והחמות ביותר – בגדים, נעליים, תכשיטים, אקססוריז, פריטים לבית ובקרוב גם פריטים לגברים. מדי שבוע מוצעים באתר פריטים חדשים למכירה, בהנחות של עד 70 אחוז. ההנחה היא לפרקי זמן מוגבלים של עד שבוע וכמות הפריטים מוגבלת.

קרדיטים
סמנכ"ל קריאייטיב: גיא בר קריאייטיב: יוחאי אשר, גלעד הירש, כרמל אבוזלף, ארנון רותם ניהול לקוח: דרור טנקוס, ענבל גולן, ניצן אלמוג, עינב מאירוביץ הפקה: נגה שגיא, אביב אליאב פלנינג: נעה שלח סובול, לילי אהרון סטודיו דיגיטל: חזי יוסף עיצוב: Hooligans הפקת דפוס: דניאל אשל TMF: דיקלה ואנה מוזיקה: תומר בירן חברת הפקה: ג'רונימו

20 תגובות

הוסיפו תגובה