מזבלה.קום

ימית סול אוהבת גברים רגישים

AlmahMSTR-25s-acn

באומן בר ריבנאי בפרסומת טלוויזיה נוספת בכיכובה של הדוגמנית ימית סול בקמפיין 'מסטיק עלמה של שטראוס עלית – למען העלמה הישראלית'. קליק לפרסומת הראשונה, קליק לאינטראקטיב.

קרדיטים
משנה למנכ"ל: יורם לוי סמנכ"ל קריאייטיב: נדב פרסמן מנהלי קריאייטיב: תומר גידרון , אדי גולדנברג ארט: נועם לייסט מעצב דיגיטל: אריאל גרסטל קופי: דניאל זקס סמנכ"ל לקוחות: עידית צוקרמן סופרוויזר: עמית אלתר תקציבאית: גילי נווה תקציבאית דיגיטל: אינה רוזנפלד סמנכ"ל הפקה: דורית גווילי מפיקה: אודליה נחמיאס מתכנת: ליאוניד אנגרוב סמנכ"ל פלנינג: גילי ששון סופרוויזר פלנר: ניר אברהם פלנר: ניר לבלוביץ במאי: שחר סגל חברת הפקה: POV

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

 1. [Comment ID #82789 Will Be Quoted Here]

  אם אתה כל כך בעד שיוויון זכויות מה גרם לך לקום רק עכשיו? למה לא הפגנת נגד פרסומות גולדסטאר שאתה מדבר עליהן או על כל פרסומת שוביניסטית אחרת שנעשתה מיום המצאת הפרסום ועד היום? בוא נשים לרגע בצד את דעתי האישית (אתה צדקן מתחסד, חסר הומור ומודעות עצמית וחייב אבל ממש חייב למצוא תעסוקה שאשכרה תעניין אותך ואולי תגרום לך להפסיק להתעסק בשטויות)
  כשבאים לתקן עוולות מתחילים עם הצד החלש. כמו שאם היית מקים עמותה לזכויות האזרח היית מתעסק קודם כל עם מעוטי היכולת ולא עם משפחות אמידות ככה גם בקריאה שלך לפרסום שלא מבזה אף אחד מהמינים. גברים הם עדיין הגזע החזק בעולם הזה, הם אלו שבדרך כלל מלגלגים על הנשים ולא להיפך. אם הכוונות שלך היו טהורות היית מתחיל איתם.

 2. בכל מקרה מיכלוש באמת בוגר מצידך, אולי התגובה שלי היתה קצת חריפה מדי, ואולי המשפט שלי : "סתמי …" וכו לא הייתה צריכה להיכתב. אז סליחה מראש.
  אבל זה פשוט מציק לי שמצד אחד אתן (הנשים) עומדות עם הרגליים האחוריות כדי להגן על הנשים מזלזול בגלל איזה פרסומת, אבל צוחקת צחוק גדול שמתייחסים לגבר כאל קוף

  הרי יש פרסומת שמזלזלת/ צוחקת על נשים (דוגמת גולדסטאר), ובעיני הרבה נשים הפרסומת הזו/אחרות לא מצאה חן (בלשון המעטה).

  אז אני בעד ההומור אבל שהוא יהיה לשני הכיוונים.
  אז בפעמים שיהיו פרסומות "שובניסטיות" לא יגידו שזו פרסומת מגעילה. אלא אותן נשים פשוט יבינו שזו סה"כ פרסומת והיא מתכוונת רק לעורר ענין, והגיע הזמן שיתחילו לצחוק קצת.
  כי קופים או לא קופים אתן עדיין מתות עלינו ואנחנו חולים עליכן.

 3. תוכנן מראש?!
  מקווה שהפרסומת הבאה שמציגה את הנשים כזולות
  לא תהווה בעיה בקרב הפמניסטיות מכיוון שהדבר "תוכנן מראש"
  חבל שלא רואים את הפמניסטיות צועקות: "עד כאן! כמה נמוך אפשר לרדת ושצריך להוריד את הפרסומת הזו עכשיו ומיד"
  אבל לא ברגע שהגברים הם הנפגעים זה בסדר אפשר לדרוך עלינו ולהציג אותנו כקופים
  ואני אומר תלעסי, תלעסי את המסטיק שלך העיקר שתסתמי ת'פה כבר!
  שיהיה לכם לא בהצלחה!

 4. וואו הקונספירציות רצות פה חזק…
  לא מתוכנן ולא נעליים. אני מבטיח לכם שיש כמה אנשים מאוד מדוכאים בבאומן, ובצדק.
  זאת אחת מהתיפיפויות הנפש הכי גדולות שראינו כאן בעשור האחרון, העניין הוא שלמחאה החברתית היו כאלו עוצמות על התאגידים והמציאות הכלכלית היום היא כזאת שכל טוקבק הופך למשמעותי וכל 400 מילים של איזה אדיוט בYNET מקבלות עוצמה של בית משפט.

  חבל. זה אחל'ה קמפיין, ולו רק בגלל הבאזז שהוא יצר.

 5. עם זה מתוכנן מראש אז זה גאונות לשמה ואם זה לחץ אז יצאתם מזה סבבה. מגניב לכם באומן.

 6. ועכשיו השאלה,
  האם זה היה מתוכנן מראש כדי לייצר יח"צ? או שזה אחרי שמישהו נלחץ מהפרסומת?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים