מזבלה.קום

ספוט שעתיים לפני השקיעה – ישראכרט

מזבלה

נראה לי שהאבנונים מחזיקים היסטוריון או יועץ לעניינים אתניים במשרד. קבלו את הפרסומות החדשות של שלמור אבנון עמיחי לשירות הלוואות לכווווווווולם של ישראכרט. שמתי את כוווווווווווול הספוטים בסרטון אחד כדי שיהיה לכם נעים:

flixcoil3281173-flixcoil3281173-novid

קרדיטיםםםם
מנהל קריאייטיב ראשי: גדעון עמיחי סמנכ"ל קריאייטיב: צור גולן ראשי צוות קריאייטיב: ליאור זייד וטל בן-ארי קופי: מתן ידידיה ארט: אייל כרמי וארז אבשלום מנהלת לקוחות: טל פישביין סופרווייזר: יעל יוז תקציבאית: חגית ארז ראש צוות פלנינג: ורד גולן פלנרית: איילת אספורמס מפיקת משרד: שירה רובס אינטרנט: y&r אינטראקטיב מדיה: יוניון חברת הפקה: אוג במאי: רגב קונטס צלם: מנו קדוש בית פוסט: פרימוס עורך: שי אפלברג סאונד: הודי בן ארי, סאונד האוס מחלקת שיווק ופרסום ישראכרט: משה לבנת, אילה תדהר, אורית חנגלי, משית שפילמן ועדי רשתי.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

 1. שאלה? יש לשלמור הסכם ריטיינר עם נפוליאון? זו כבר השלישית אצלם שהוא מככב. ולגבי היתר ובכלל, שלמור- תתמקדו בפרינט, טלויזיה אתם לא ממש יודעים לעשות מסתבר…

 2. ערN, אני מקווה שאתה ציני, ולא באמת התכוונת למה שכתבת.
  בכל מקרה, קלישאת ה"מי לא משתמש במוצר" היא אחת הקלישאות העתיקות בתחום. נעשתה כבר במאות קמפיינים. חלק יותר טובים, חלק פחות.

 3. עוד מנהל קריאטיב שהפך לבמאי וחושב שהוא טוב בזה

  רגב היית קריאטיב מעולה

  אבל בתור במאי אתה ממש לא טוב

  סרט לא טוב

 4. אלוהים, כמה קשה להצחיק בפרסומת של שלושים שניות…פרסומות כאלו רק גורמות לי להעריך את טוק-טוק-טוק, "אני לבד" והדואר של פיניש והחבר שלו שמשחק סטטיסט. "סתם חיממו אותי"? "רציתי הלוואה, לא חתונה"? לא מתאים לשלמור ושות'.

 5. איזה מטומטם צריך להיות בשביל להגיד אנחנו נותנים הלוואות לכווולם ואז להראות אנשים שלא קיבלו .
  צריכים היו לשים כוכבית ולרשום "לכוולם חוץ מאינדיאנים, אנגלים, מצביאים נמוכי קומה ובובות של יונית לוי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים