מזבלה.קום

העונה החדשה של אבודים

מזבלה

קבלו קמפיין TTL חדש של פרסום דרורי שלומי עבור 'פרויקט מסע' של הסוכנות היהודית, אשר נלחם בתופעת ההתבוללות בקרב צעירים יהודים בתפוצות ומביא אותם לשנה בישראל.

flixcoil3359492-flixcoil3359492-novid

אבודים ידיעות אחרונות

אבודים LOST

קרדיטים
סמנכ"ל קריאייטיב: רנן כרמל ארט: דרי צוראון מנהלת לקוחות: מאיה שלו שרוני מנהל פלנינג: יוני להב פלנרית: חני גיל תקציבאית: טלי בורקוש מפיק משרד: אבי ירושלמי חברת הפקה: שושי ואודי במאי: עודד דוידוף מוסיקה: נחום היימן ייעוץ: יוסי רבינוביץ' JCS

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

17 תגובות לפוסט

17 תגובות

 1. נייס. כשחושבים על זה, להצליח לעשות לסוכנות כזה סרט זה כבר הישג. ממש לא צפוי מכיוון הסוכנות היהודית והממשלה. קריאייטיב חזק, אבל קמפיין מיותר לחלוטין. למרות ההסבר של ג'וני לא ברור לי למה עושים קמפיין בארץ.

 2. סוף סוף משהו שאפשר לדבר עליו מבית היוצר של דרורי שלומי. השאלה מה יש להגיד עליו.
  סתם. רעיון מגניב בהחלט. גו רנן גו!!!

 3. [Comment ID #24079 Will Be Quoted Here]

  וכמובן שכחתי עצמי – ביישנות יתרה – לצד מוסיקה – נחום היימן – יצוג קארמה יעוץ מוסיקלי. נו עוד קרדיטון לחבר. בכל זאת אני משלם…

 4. גזענים נמאסתם.
  מתחתנים מאהבה ולא מרגשות לאומיים.
  ואנחנו כאן ישראלים יותר מיהודים,
  ויהודי הגולה עם כל הכבוד לנו יבחרו במה שטוב להם ולא במה שטוב לנו.
  וגם אנחנו כאן – שיעזבו אותנו עם הקמפיינים הציוניים שלהם, ועם המגבלות על מי מותר ומי אסור להתחתן. אם אתחתן עם בריטי או שוודי או הכי טוב – ערבי מבני ארצי שחי באותה חברה איתי, זה לא עניינה של המדינה, וזה לא עניין שיש להציגו כ"סכנה" או "איום".

 5. 1. אחלה שיטה לפנק את החברים בחו"ל בישראליות 🙂
  2. היו צריכים לקרוא למבצע "יהודים מעמיסים רק כחול לבן"
  3. למה לא מדברים על המתבוללות?
  עץ עשוח דליק! לא הולך טוב עם החנוכיה!
  4. הסרט עשוי טוב, נראה סבבה
  4א גם הטיזרים והקמפיין מעניינים
  5. לא הייתי נמנע מלדבר עם הצעירים בצורה אחרת
  ובגישה יותר פתוחה וישירה!
  6. ת'אמת, יצאתי עם אחלה שיקצות אבל בסופו של יום
  אף אחת לא תשגע אותך כמו היהודיות!

 6. סך הכול קמפיין יפה מאוד על נושא משעמם. הייתי מסוקרן כל השבוע על המודעות "LOST" שהיו בידיעות אחרונות ובעיני זה אחד הטיזרים היותר טובים שהיו. המוזיקה של נחצ'ה יפה מאוד ועודד דוידוף הוא מלך (וכל מי שראה "מרס טורקי", "מישהו לרוץ איתו" ו- "תמרות עשן" יודע את זה כבר מזמן).

 7. מבקש להתייחס למטרת המהלך, לאור חלק מהתגובות:

  ב-50 השנים האחרונות גדל מספר נישואי התערובת בקרב יהודים בתפוצות ב-200%, למעלה מ-50% מיהודי התפוצות הצעירים מתחתנים עם לא יהודיים ומוותרים על גידול ילדיהם בבית יהודי (במדינות כמו רוסיה מדובר על מספרים שעוברים את ה-80%).
  במקביל לכך קיימת ירידה ברמת הזהות היהודית בקרב יהודי התפוצות – מרגישים פחות יהודיים, פחות ציונים, פחות שותפים.

  השילוב של 2 התופעות הללו מוביל לכך שהיקף תופעת ההתבוללות הולך ומתרחב, יהדות התפוצות פוחתת ונחלשת, ומספר היהודים בעולם הולך וקטן. בקיצור חברים, בקצב הזה בעוד שנים לא רבות העם היהודי עלול להגיע למצב של חוסר קיום.
  כמובן שמעבר לסכנה לעם היהודי, קיימת סכנה גם לעתידה ועצמאותה של מדינת ישראל, וזאת עקב תרומתה הרבה והישירה של יהדות התפוצות למדינה לאורך השנים – עלייה, השקעות כספיות, לובי, תמיכה ועוד.

  פרויקט מסע פועל להמשך קיום הקשר וחיזוק הזיקה בין יהדות התפוצות לישראל. הפרויקט מביא לישראל בכל שנה אלפי צעירים יהודיים מהתפוצות לתקופה של שנה מלאה, שבה הם עובדים, לומדים, תורמים ומתחברים לקהילה ולחברה הישראלית. התוצאות מדברות בעד עצמן.

 8. [Comment ID #24073 Will Be Quoted Here]

  קודם כל היה נחמד אם היית מגיב ל-download הקריאיטיבי ולא לשאלה "האם המהלך נכון או לא נכון".

  שנית, אם את/ה חושב/ת שהמהלך של המדינה בעניין הזה הוא קצת "נאציונאל סוציליסטי" זאת טיפשות לשמה. בחו"ל חיים מעל ל-8 מליון יהודים, שזה הרבה יותר ממה שיש פה היום. חשוב שנשמור על זהות לאומית מסויימת. לא כי אנחנו גזע טהור, לא כי אנחנו עם סגולה ולא כי אנחנו העם הנבחר או כל קלישאה אחרת. פשוט כי אם לא נעשה את זה נעלם בין שאר עמי העולם. תרצה'י או לא: גם את/ה חלק מהעם היהודי וזאת הזהות שלך. אני חושב ששנה של טיולים ליליים ברחובות אירופה היתה מעניקה לך את ההבנה מדוע צריך זהות לאומית ומדוע חשוב לשמור עליה.

 9. מצטער, לדעתי זה זוועה!
  לפני 60 שנה דיברו עלינו בצורה דומה, הוציאו חוקים שאסרו לשכב עם יהודים,
  ופתאום גם אנחנו מדברים ככה…אסור לנו לתת להם ללכת לאיבוד, הם מתבוללים,
  הם הורסים את הגזע היהודי הטהור…
  ויש עוד סמל של מדינת ישראל בסוף.

  איזה כיף לנו!

 10. [Comment ID #24065 Will Be Quoted Here]

  לא ליורדים אלא לתושבי חו"ל. יהודים שההורים שלהם או אבות אבותיהם היגרו התיישבו שם, קפיש?
  קמפיין מגניב סך הכל לנושא אפור

 11. לא הבנתי מה זה מפרסם.
  כאילו, אם אני מכירה מישהו שירד מהארץ כדי להצליח בחו"ל ולבנות לעצמו חיים שם עליי להציל אותו מהגרול האכזר הזה ולדחוף לו קצת יידישקייט? בתקווה שאם הוא יבוא שנה לארץ וייראה שוב את רמת-גן הוא יתפכח מהטירוף שאחז בו כששכר דירה בקווינס?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים