מזבלה.קום

הישראלים אוהבים באנרים

מזבלה

החבר'ה מ-BannerBlog, אתר הבאנרים האולטימטיבי, מקפידים לפרסם מדי פעם את סטטיסטיקת האתר שלהם. הפעם הם התפרעו והעתיקו בערך את כל הטבלאות שגוגל אנאליטיקס מספקת בממשק המשוכלל שלה. הרבה מהנתונים לא ממש מעניינים, אבל הגרף הבא דווקא כן משך את תשומת לבי:
bb_stats_06_07_country.jpg

כפי שניתן לראות, ישראל הצליחה להתברג לרשימת המדינות שמרבות לבקר באתר, אחרי יפן (מעצמת אינטראקטיב) וסין (מעצמה מתפתחת). בפעם האחרונה שדיברתי על סטטיסטיקות של אתרים מחו"ל פרסמתי את הנתונים הבאים, של "THE FWA":

גם כאן ניתן לראות שהישראלים אוהבים לשטוף את העיניים עם קריאייטיב משובח ומהפכני ופה מדובר באתר עם תעבורת גולשים הרבה יותר גבוהה מבאנרבלוג.

הנתונים האלה חשובים לנו. לפני שאנחנו גורפים פרסים בינלאומיים בערמות, ואנחנו הרבה לפני השלב הזה, העולם צריך לדעת שאנחנו קיימים, שאנחנו מתפתחים בתחום, שאנחנו שחקנים במגרש האינטראקטיבי. או כפי שהיטיב לנסח זאת הברודי: "אנחנו על המפה!". ואם כבר אנחנו בהקבלות לספורט, אז אנחנו כרגע השחקן שיושב על הספסל וצופה במתרחש, מחכה בסבלנות שיבחינו בו ויתנו לו הזדמנות לעלות למגרש ולשחק עם הגדולים. או כפי שהיטיב לנסח זאת גפן: "אנחנו על הגדרות!". וסחתיין על הפיינליסט בקאן גפן.

אני מרגיש עכשיו כמו מינה צמח. זה לא כיף.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים