מזבלה.קום

רוצים לטוס לחלל?

spacebezeq

מאת: יח"צ בזק

במסגרת מהלך ההשקה החדש של בזק תחת הכותרת "NGN במהירות 100 מגה" תטיס חברה את האזרח הישראלי הראשון לחלל. זהו חלקו השלישי (קדמו לו טיסה במטוס קרב אמיתי, וחווית רכבת ההרים האימתנית בעולם) במהלך שיווקי ופרסומי מקיף הממחיש בצורה הטובה ביותר את המשמעות של גלישת במהירות 100 מגה ברשת האן.גי.אן.

הטיסה לחלל תבוצע באמצעות חברת "RocketShip tours", המשתפת פעולה בישראל עם אופיר טורס והינה הספק הבלעדי של חברת התעופה והחלל המובילה XCOR Aerospace ברחבי העולם ומפתחת רכב החלל Lynx Mark I – הוא רכב החלל המהפכני לטיסה תת-מסלולית, המופעלת במנועים רקטיים ידידותיים.

הזוכה המאושר, שהצליח לשחק במהירות הגבוהה ביותר במשחק בעמוד הבית של בזק בפייסבוק, ייהנה מטיסה ברכב החלל ה-Lynx Mark I המספק חוויה מלהיבה ומעשירה של שהות בחלל – וכוללת אינטראקציה רצופה עם הטייס – Rick Searfoss. הזוכה יישב במושב טייס המשנה וייהנה ממראות נרחבים מבעד לקדמת ושני צידי החופה, ולא רק מבעד לחלונות הצד של כלי הטייס. הודות לאשכול המנועים הרקטיים המהפכניים שפותח על ידי XCOR, רכב ה-Lynx הדו-מושבי ממריא אופקית ממסלול המראה והוא אינו זקוק למטוס נושא. תכנון זה מקטין את סך הפליטות ומגביר את רמת הבטיחות תוך הגעתו למהירות מאך 2 בדרכו לגובה 200,000 רגל מעל פני האדמה.

השחור העמוק של החלל החיצון מעל, והמבט המרהיב אל עקומת כדור הארץ ואל המעטה המופלא, הם מראות שלא יישכחו תוך ריחוף במצב חוסר משקל בשיא הגובה. שלא כמו טיסות אחרות שלא במסלול, המשתתפים ב-Lynx ילבשו חליפת לחץ כאמצעי הצלת חיים נוסף בשעת מסעם אל המזוספירה, ונושא הבטיחות יקבל חשיבות עליונה תוך הכנות להנמכת ה-Lynx דרך שכבות האטמוספרה, הכולל יציאה מרהיבה עם כוחות 4 ג'י.

הזוכה יעבור תכנית כשירות שתידרש, המורכבת מפרוטוקול בן ארבעה ימים שייערך בפיניקס, אריזונה, והוא כולל סינון רפואי וחוויות למידה, בדומה, ייהנה מתנאי דה-לוקס במלון נופש אקסקלוסיבי, ה-Sanctuary on Camelback Mountain Resort and Spa, בעל מוניטין בינלאומי לעיצובו העכשווי ולמסעדה עטורת הפרסים המצויה בו.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

 1. הזוכה יעבור תכנית כשירות…
  **** והוא כולל סינון רפואי וחוויות למידה…****

  הבנתם? הוא יבלה בספא וייפסל מטעמי בריאות…

 2. הפרס – מגניב
  הקמפיין – פתטי ומעליב
  פרזנטור שאיבד כל קסם (בעיקר בפרסונות הבלתי נסבלות הקודמות) ורעיון בלי שום מעוף-
  מה הקשר בין מהירות לטיסה לחלל?
  לפחות במטוס הקרב היה עוד הגיון (כנ"ל אם היו לוקחים נסיעה ברכז פורמולה 1), אבל מה זה משנה, העיקר שהמשרד עושה ים של ג'ובות על הקמפיין

 3. שתי אותיות קטנות יש בשילוט חוצות.
  קטנות אבל גדולות:

  עד

  עד 100 מגה.

  זה נגיד כמו מטוס קרב, שמגיע למהירות של 100 מגה. *עד* למהירות של 100 מגה.
  זה לא אומר שהוא כל הזמן טס בה. היי, חלק מהזמן מטוס הקרב הזה בכלל נמצא על הקרקע והמהירות שלו הרבה יותר נמוכה.

  יכול להיות שהאינטרנט המהיר שבזק מציעים ושהם מצהירים שהוא מגיע עד 100 מגה בעצם לא תמיד יהיה כל כך מהיר?

 4. יש כאן פחות מ-10 תגובות על פאקינג טיסה לחלל.
  ובאומן רק הביאו את סבתא סעדה למקופלת וקיבלו הרבה יותר.
  תארו לכם מה יהיה בקמפיין של באומן למסטיק בזוקה עם הטיסה לחלל…

 5. חברים יצא להם קמפיין טיל בחיי, כל הכבוד לכל שרשרת המזון שם
  עשוי פצצה מהתחלה עד הסוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים