מזבלה
הכול פנאן?

קבלו קמפיין משולב חדש של קופת חולים כללית לקראת החורף. קליק לבאנר :: קליק ללנדינג פייג' ולסוטים שביניכם קליק כאן לקומוניקט. תודה לזיבלון שי בלנק על הלינקוקים ובהצלחה בג'וב החדש כמנהל תחום האינטרנט בשיווק של קופת חולים כללית.

ערכת החורף של קופת חולים כללית
ערכת החורף של קופת חולים כללית

קרדיטים
כללית: סמנכ"ל חטיבת השירות: עופר חברוני מנהלת תקשורת שיווקית: ענבר זך מנהלת פרסום: מיכל קון-קסמי מנהל תחום אינטרנט: שי בלנק מנהלת תחום שיווק ישיר: איילת זרנגר מנהלת פרויקט: מאיה דניאלי מקאן אריקסון: משנה למנכ"ל: שי גורן מנהל לקוחות: אלי דולב תקציבאית בכירה: יעל קריבוי במאי: גבי בבליוביץ' הפקה: סטנגה מנהלת הפקה: נווה זרח מפיקה: רינת לביא מנהלת קריאיטיב: סיגל עבודי קופי: טל פרלמוטר , אסף זליקוביץ, עמי אלוש ארט: נאור יצחק ארטית: יפעת שלזינגר מדיה: אוהד גבאי פלנינג: אסף חתוכה, מירב כנת דיגיטל: עיצוב: שי מיה, יתיר קרן קופי: עמי אלוש פלאש: ליאון ועידן

13 תגובות

 • חמודי לאללה! 🙂 🙂 🙂

  אוהב מאוד את כל הקמפיין. לדעתי זה פוגע בול בפוני של רוב האמהות בישראל. גם כאלו שהולכות עם שיער אסוף.

  היום שמעתי גם את הרדיו ואני חייב להגיד ששם זה לא עובד כי אי אפשר להבין חצי מהמילים בשיר בלי הכתוביות:נסו להפעיל ואז לעצום עיניים ואם בא לכם ממש לאתגר את עצמכם – נסו לעצום עיניים ואז להפעיל.

 • כזה חוסר מזל לא היה מאז אקטימל-רוני רון ואולי גם קצת שוש עטרי-קראנץ'. כן, המצב כבר לא פנאן ובטח לא שוס עטרי. אולי קצת יפה-ליקס חלפון.
  היה יכול להיות יותר גרוע. תארו לעצמכם שהיו שרים "יאללה, לך הביתה, מוני"…
  הקמפיין של כללית וחמודי הוא אחד המעולים לדעתי בשנים האחרונות ושם הרחק מאחור את הילדים המעצבנים של מאוחדת-מיוחדת, החסידות של לאומית והמה בעצם? של מכבי.
  עצם זה שאני מטייל עם לירי, אחייניתי בת השנתיים בנמל ת"א ועוברים ליד דרך חיים והיא שואגת בהתלהבות "חמודי!", זה אומר הכול.

 • [Comment ID #26416 Will Be Quoted Here]

  שמעתי את זה רק ברדיו עד עכשיו וזה ממש עובר פנאן

 • כן באמת כבר כמה שניות לא ראינו מחזמר
  של מקאן. אבל הפעם הם ממחזרים אפילו את עצמם
  כשעשו לפני כמה שנים פרסומת לסמסונג או פלאפון
  עם אותו שיר

 • [Comment ID #26435 Will Be Quoted Here]

  טוב, קודם כל הפציעה הארורה מקשה עלי את השמיעה בשתי האזניים (פציעה משעות ארוכות של נגינה על מערכת תופים בלי אטמים. לא משהו שקשור ללבנון) אז יכול להיות שזה רק אני.
  מצד שני, אולי זה שראית את הסרטון וקראת פעם אחת את הכתוביות קצת סייע לך להבין מה חמוד חביבי חמוד אומר שם.

 • [Comment ID #26490 Will Be Quoted Here]

  מה רע במסרים סמויים. ילדים שמנים בריאים פחות. אני בעד.

 • פרסומת מדליקה.. חמודי בהחלט ילד שווה- הייתי עושה במקום כלית בובות שלו.
  שי בלנק?
  המון הצלחה לו באמת. נסיך שכמוהו

הוסיפו תגובה