מזבלה.קום

מטען של החיזבאללה בכל שעתיים

מזבלה

קבלו ספוט חדש של גלר נסיס פובליסיס ישראל למבצע לפטופ LG בכל שעתיים של ביסלי.

flixcoil3486174-flixcoil3486174-novid

מאת: מיכל גפן, גיתם פורטר-נובלי. ביסלי ברבקיו וגריל מגיעים פעם נוספת לטלוויזיה והפעם בעיצומו של אירוע חבלני, כדי לפרק את העצבים של חבלן המפרק הפצצה. הקמפיין העולה ב- 1 לינואר, באמצעות גלר נסיס, יעלה בטלוויזיה בהיקף כספי של 3 מליון ש"ח ומקדם את המבצע ביסלי מחלק לפטופ כל שעתיים. זהו הקמפיין השני שבו דמויות ביסלי – ברבי וגריל הן תלת מימדיות ובעלות זהות מובחנת וקול. את הדמויות מדבבים אודי גוטשלק וציון ברוך. סרטון הטלוויזיה מתאר סצנה דרמטית, בה סוכן מנסה לנטרל פצצה מתקתקת,כששותפו מזמזם בלי הפסקה את הג'ינגל הקליט והוותיק של המבצע: "לפטופ של LG כל שעתיים". הסוכן המרוכז מתעצבן, הפצצה עומדת להתפוצץ, ומי מגיע לנטרל את העצבים ולהציל את המצב? גריל וברביקיו כמובן! גריל מנטרל את הפצצה, ברבי מחלק ביסלי, והעצבים מתפרקים. הסרטון משתמש בטכניקה של מסכים מפוצלים בסגנון הסדרה "24", להעצמת המתח, הדרמה והעצבים.

אנשי הביסלי - הביסלונים?
אנשי הביסלי - הביסלונים?

קרדיטים
חברת הפקה: ראבל במאי: יורם עבר הדני בימוי אנימציה: נועם משולם אנימציה: פיצ'יפוי אנימציה פוסט: ג'יסיאס משרד פרסום: גלר נסיס סמנכ"ל קבוצת פובליסיס: רוני שניידר סמנכ"ל קריאייטיב: קרן קיי מנהל קריאייטיב: רביד קופרברג ארט: שגיא יהוד קופירייטר: אבישי פרידלר מנהל לקוחות: אורן דיבון סופרוויזרית: מיטל סודרי עדן תקציבאית: מילנה ליסיה-נוסבכר מנהלת פלנינג: ליאת קידר פלנינג: אתי עבדי

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

9 תגובות לפוסט

9 תגובות

 1. התלת מימד סתמי לאללה
  בעיקר אחרי שרואים אווטר בקולנוע
  תחזרו למצויירים!

 2. מה היה רע במדובב הקודם של הביסלי החום? היה לו קול הרבה יותר נעים וייחודי משל ציון ברוך הצפצפני, שמתקשר לאלפי דברים אחרים.
  ואולי די כבר עם ה"תרגיעו, תרגיעו את העצבים". לא חייבים להיות ערסים דוחים כדי לרדת לעם.
  כרגע אני מזדהה מאוד עם החבלן המסכן שמתחרפן מהמוזיקה ומשני היצורים האלה.

 3. כל כך מסכים עם "האיש ברמזור"…

  זה רע – רע – רע.
  ואגב, לדעתי כל דבר שעושים עם ציון ברוך הוא רע, ממש כמו סדרת "הדקה הגדולה", "הישראלים" או תכנית הלייט נייט המטומטמת שהייתה להם. אפילו ב"הבורר" המשחק שלו צפוי, אינפנטילי ונמוך.
  בפרסומות הקול שלו לא מייצג שום דבר חוץ מ"ערס מהשכונה" ולכן אני לא מבין את מי שמשתמש בו כדי לפרסם כל דבר שהוא לא BMW שנת 85.

  וכן, אני מקנא בו על כל דוגמנית ודוגמנית שהוא תקע, לכל מי שלא ניחש לבד 😀

 4. בפעם הבאה שמבקשים מהקופי לכתוב את ידיעת היח"צ, עדיף שלא ינפנף את זה חזרה למנהלת המותג כי היא תכתוב את זה אפילו יותר גרוע מאיך שהסרט הזה נראה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים