בלוג המזבלה
אדבלוק - nrg
אדבלוק - nrg

ישראל היום ו-nrg מצטרפים לקמפיין האנטי אדבלוק, יתרמו 25% מהכנסות הבאנרים שיוצגו לגולשים

אתרי קבוצת 'ישראל היום' שבשליטת שלדון אדלסון, שמונים את 'ישראל היום', אתר nrg ומקור ראשון, מצטרפים החל מהיום ובהדרגה בימים הקרובים לפרויקט 'The Adblocker Project' שפיתח גירסא "קהילתית" של תוסף חוסם הפרסומות הפופולארי 'אדבלוק'. הראשון כזכור להצטרף למיזם הוא אתר הפורומים רוטר.

'פרויקט האדבלוקר' הוא תוסף דפדפן ישראלי שמבוסס על הקוד הפתוח של ה-Adblock ומאפשר לגולשים להמשיך לחסום פרסומות תוך הצגת פרסומות 'תורמות' – פרסומת שהוגדרו מראש על ידי בעל האתר לחלוקת רווחים, שמתחייב להעביר בשם הגולשים 25% מסך ההכנסות מהן לעמותות וארגונים שהצטרפו ליוזמה.

אדבלוק - nrg
אדבלוק – nrg

אתר nrg הוא כאמור הראשון מקבוצת 'ישראל היום' שהצטרף כבר היום לפרויקט. בכניסה ל-nrg מוצע לגולשים שבדפדפן שלהם מותקן אדבלוק, להחליף את תוסף האדבלוק בתוסף של The Adblocker Project, תוך התייחסות כי nrg יתרום 25% מההכנסות של הפרסומות שהגולש יראה לעמותה לבחירתו. בין העמותות: עמותת עלה, פעמונים והאגודה למלחמה בסרטן.

בכניסה לאתר nrg ובהדרגה גם באתרים נוספים שבבעלות אדלסון, תושם הודעה שבה נכתב: "אנו מזמינים אתכם לגלוש ולתרום מבלי לפתוח את הארנק". כאשר הקלקה על הקישור מובילה להתקנת האדבלוק הסלקטיבי.

על פי הערכות של בכירים בעולם האינטרנט הישראלי, כיום למעלה מ-30% מסך הגולשים משתמשים בחוסמי פרסומות. הנזק הפיננסי עבור האתרים הישראלים בעקבות חסימת הפרסומות, מוערך בעשרות מיליוני שקלים מדי שנה.

אדבלוק - nrg
אדבלוק – nrg
משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...