בלוג המזבלה
אורית ארטל- דלוגין
אורית ארטל- דלוגין

אורית ארטל-דלוגין היא מנהלת השיווק הראשונה של בית החולים קפלן

המרכז הרפואי קפלן ברחובות ממנה לראשונה בתולדותיו מנהלת שיווק ומצרף לשורותיו את אורית ארטל-דלוגין, ששימשה בעברה כמנהלת מחלקת השיווק של איכילוב וכמנהלת השיווק בבית החולים ליולדות 'ליס'.

אורית ארטל-דלוגין (נ+3, תושבת תל-אביב) לאחרונה נכנסה לתפקידה החדש כחברת הנהלה וכמנהלת השיווק של ביה"ח קפלן מקבוצת שירותי בריאות כללית. ארטל-דלוגין בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן ובעלת ניסיון עשיר ורב שנים בעולמות השיווק והפרסום. בתפקידיה האחרונים שימשה כמנהלת מחלקת השיווק של המרכז הרפואי ת"א (איכילוב) וכמנהלת השיווק של ביה"ח ליס ליולדות באיכילוב. לפני כן מילאה תפקידים בכירים במשרדי הפרסום המובילים בארץ בתחום ניהול לקוחות ותקציבים.

מרכז רפואי קפלן
מרכז רפואי קפלן

לארטל-דלוגין ניסיון נרחב בהקמה והובלה של פרויקטים שיווקיים גדולים בעולם הבריאות, ביניהם: הקמת מועדון יולדות, מרכז ללידה טבעית והטמעת תהליכי ניהול קשרי לקוחות וחווית המטופל. "מגיל צעיר נמשכתי לכל מה שקשור בתחום הבריאות. זהו תחום מרתק המשלב בתוכו חדשנות ויצירתיות. כמו כן, העבודה בבתי חולים היא מבחינתי סוג של שליחות שנותנת לי סיפוק אדיר".

"שיווק בתי חולים הוא התמחות בפני עצמה", מסבירה אורית, "חשוב להבין את יחסי הכוחות בין הרופאים לאחיות, להכיר את הצוותים הרב מקצועיים, את הפרוצדורות השונות, להבין את השפה, להתחבר לשטח ובעיקר-לאהוב את זה. מה שמיוחד בעבודתי הוא שבשונה משיווק מוצרי צריכה, איש השיווק בבית החולים רואה ונחשף ביום יום לתהליך השלם: משלב בניית האסטרטגיה השיווקית ועד למפגש בפועל עם המטופל במחלקה ובמרפאה".

"בזמן הקצר שאני נמצאת כאן, נחשפתי בבית חולים קפלן לאנשי מקצוע מובילים בתחומם, למרכזי מצוינות ולעשייה ייחודית ברמה הגבוהה ביותר. אני מאמינה, שיחד עם שותפי התפקיד שלי בבית החולים, נצליח להוביל את קפלן למקום המכובד והראוי לו בקרב שאר בתי החולים".

ד"ר קרלוס גרוזמן, מנהל בית החולים קפלן, אמר כי לראשונה מאז ומעולם שמתמנה מנהלת שיווק ייעודית בבית החולים קפלן, וזאת מתוך ראייה שאנו נמצאים בעולם תחרותי המחייב ידע וניסיון רב בשיווק העשייה הרפואית והמקצועית של ביה"ח לקהל הרחב.

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות

תגובה אחת

הוסיפו תגובה