ברנז'ה מקודם

צריך הלוואה מצילה? ירון ברלד החשוד במעשה מגונה בקטינה מודח זמנית מארץ נהדרת ומקמפיין קרדיט יוניון

berlad
מחפשים עבודה? לוח הדרושים של המזבלה

ימים ספורים לאחר שנבחר לפרזנטור של קרדיט יוניון בקמפיין טלוויזיה של משרד הפרסום מומה, כוכב ארץ נהדרת, הקומיקאי ירון ברלד, חשוד בתקיפה ובביצוע מעשה מגונה בקטינה בת 17. ברלד עוכב לחקירה אמש (יום שני) ונחקר במשך מספר שעות עד לשחרורו למעצר בית.

על פי החשד המיוחס לקומיקאי, לאחר שאסף את הצעירה בטרמפ לביתה, לכאורה ביצע בה מעשה מגונה ואף הבטיח לה להשתתף בארץ נהדרת, כל עולה מתלונתה של הצעירה אשר הוגשה במשטרת חדרה. זכיינית ערוץ 2 קשת, הודיעה כי השעתה את ברלד מהשתתפות ב'ארץ נהדרת' השבוע וזאת במקביל למעצר הבית בן ה-5 ימים אשר גם ככה היה מונע ממנו מלהשתתף בתוכנית. חברת קרדיט יוניון אשר עלתה עם קמפיין טלוויזיה בכיכובו של ברלד, החליטה להשעות את הפרסום עד לסיום החקירה.

עו"ד ליאור אפשטיין, המייצג את ברלד, מסר לתקשורת: "לא הייתי ממהר לתייג את הסיפור. משהצטרפו הפרטים, די ברור איך תסתיים הפרשה, אך נורא חבל וכואב שהיא התחילה. בעולמי, עולם המשפט, הפער בין התיק לבין האופן בו הוא מוצג בתקשורת, אינו ניתן לגישור".

מסוכנות 'מאמא ייצוג אמנים ויוצרים' המייצגת את ברלד נמסר לתקשורת: "צו איסור הפרסום הוסר לאחר התעקשותו של ירון לא להסתתר מאחוריו. מדובר בסיפור עצוב לכל המעורבים. אנחנו כמובן מבינים את חשיבות עבודת המשטרה ואת הצורך לרדת לעומק העניין, וזהו גם האינטרס של ירון.".

תגובת ירון ברלד: "עצוב לי. הייתי מאד רוצה לשתף אתכם בסיפור המלא, אבל לצערי אני לא יכול בשלב זה. אני רק יכול לקוות שאני אוכל, כמה שיותר מהר, לספר את הצד שלי למקרה העצוב הזה."

החשדות כנגד הקומיקאי החלו גם לתפוס תאוצה ברשת החברתית עם ממים וגאגים פרי תוצר גולשים. "כשאתה *לכאורה* מטריד מינית, החיוך שלך קטן – אחד מכל ארבעה מפורסמים בישראל מרשה לעצמו יותר מידי" // אחת הכרזות שרצות בפייסבוק בהמשך לחשיפת הפרשה. קרדיט: שלומי ושדי – SMART S

החיוך שלך קטן - ירון ברלד

החיוך שלך קטן – ירון ברלד

קמפיין קרדיט יוניון בכיכובו של ברלד אשר עלה לאחרונה באמצעות משרד הפרסום מומה:

מחפשים חברת אחסון וענן אנושית?
המזבלה ממליצה על האחים ב-Expim

תגובה באמצעות פייסבוק