מזבלה.קום

ניתוח קמפיין: "קינג קויל – להתפנק במיטה כמו בחופשה" – פרסום מנצ'

עטרה בילר, קינג קויל
עטרה בילר, קינג קויל

בואו נגמור על ההתחלה עם מה לא: הקופי של הקריין "להתפנק במיטה כמו בחופשה" וגם "קינג קויל, המזרן של החיים הטובים" – לא משהו. במיוחד אל מול הקליפ שמעמיד קונספט שפיצי וראוי. כלומר – קליפ שמדבר על חוסר פשרנות וחוסר הסתפקות במועט חייב 'להרים' להתנסחות שלא דומה לכלום והחיים הטובים, ולהתפנק, זה קצת קלישאות. אז אם נחזור לקליפ (כי נחזור גם לקופי) – הוא חזק כי הוא מביים את קינג קויל לא סתם כתענוג, אלא כמענה לאנשים שלא יודעים שובע. הסיפור הוא של ישראלים שתמיד מרגישים שדופקים אותם, ולכן גם אם מציעים להם איכות, הם חייבים לבדוק אם יש טוב מזה. השריטה הזו מצביעה על תכונה אומללה של רבים מאתנו.

קינג קויל המזרן של החיים הטובים – מנצ'

חייבים להבין אם יש משהו מעבר לפינה שהסתירו מאתנו. שהוא יותר טוב. לא מסוגלים ליהנות עד שלא בדקנו את כל האופציות. אולי דפקו אותנו. אולי יש משהו יותר זול ויותר איכותי. מצחיק ומדויק במיוחד לאור עוד ועוד שדרוגים שזוג הישראלים מקבל מהמארחת שלהם בתאילנד בריזורט חלומי באחד מאיי גן העדן. שום דבר לא מספיק טוב בשבילם. הם רוצים better. השיא כמובן הוא חדר לחוף ששוחים בו דולפינים מאולפים – סמל לדקדנטיות ונהנתנות. אלא שהזוג שלנו נרגע אך ורק כשהם מוזמנים ל"סוויטה של קינג קויל". סבבה – אהבתי. צחקתי. פה הייתי מצפה שהקריין יגיד משהו יותר שרוט על הגחמנות שלנו – ויניח על זה את המותג קינג קויל.

קינג קויל מצטרף לפנתאון של מותגים שחותרים לשלמות חסרת סלחנות כגון סטלה ארטואה או לקסוס. כמובן שמדובר במשהו שהוא 'צפונה' מה'חיים הטובים' ומפינוק. מדובר בשריטה, טירוף ואי נחת שרק קינג קויל מסוגל להרגיע. לסיכום – הפרסומת אכן מספרת לי את הסיפור הזה וממצבת את קינג קויל הרחק מהבינוניות והפשרנות. הסיסמאות יכולות להרשות לעצמן להשתגע קצת יותר, ובכל זאת כל מי שלא ישן על קינג קויל יכול להתחיל להרגיש, בזכותה, מקופח.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

  1. זו פרסומת סמויה לקינג קויל? בדקתי את המזרן פעמיים בשני ימים שונים בחנות ולא הצלחתי להבין על מה המהומה? מזרן בינוני מינוס במחיר מנופח של 5.5K ש"ח. בכללי, רוב המזרנים של קוינג קויל מעוצבים במראה מאוד מיושן ולא מודרני כאילו נתקעו עם עודפים מלפני 20 שנה אז משקיעים בשיווק אגריסיבי כדי למכור. יש כ"כ הרבה אופציות טובות יותר למזרנים שנראים פצצה ולא כמו מזרן משנות ה-90, כמו קינג דיוויד נטורל ספא או ריז'נט, בטר סליפ, פנדה ב-3000 ש"ח. שלא יעבדו עליכם, כל עוד אתם לא קונים שיט אלא מזרן של חברה טובה בסביבות 3000 כבר אין הבדל בין מזרן כזה למזרן של 9000, במיוחד לא זה של "קינג קויל". "אורופתדי" זו עבודה בעיניים, שלא יעבדו עליכם! הלכ אורתופדי, סתם מכניסים מגבסים לכם מושגים שיישמעו לכם כאילו המזרן שווה משהו, לנציג המכירות בעצמו אין מושג על מה הוא מדבר!

  2. מזרן בינוני, במחיר בינוני.
    לא יודע על סמך מה ההשוואה לסטלה ארטואה או לקסוס…???
    בפחות משליש מחיר, ניתן לקנות היום מזרנים שמיובאים מח"ל (קינג קויל מיוצר בארץ),
    כמו TRIPI או OneNight המעולים.
    מי אמר שהפריירים מתו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים