מזבלה.קום

ביג סיטי (מרקט) לייף

מזבלה

קבלו ת'פרסומת החדשה של שטרית מדיה גרופ לרשת המרקטים AM:PM. בצפייה ראשונה הפרסומת נראתה לי סתם ארוכה ומיותרת, בצפייה שנייה דווקא ההפך. למעט הסגיר המעפן, אהבתי ת'חיבור של הפסקול (Mattafix – Big City Life) לתסריט ואת החיבור של הרשת לפן האמוציונאלי (בדידות "בעיר הגדולה", קשיים, רוטינות וכו'..) של הצרכן. על פי השעון בפרסומת ב-3 בבוקר ככה מתחיל טראפיק קצת מוזר ולא מוסבר (בחור עם בלונים וילדים) בסמוך לחנות, אבל חפיף זו תל אביב, עד שלא גרתם בה לא ראיתם כלום.

flixcoil2973072-flixcoil2973072-novid

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

9 תגובות לפוסט

9 תגובות

 1. עבודה מצוינת שליטה מושלמת בתאורה וסוגי הדמויות המאפינות את השעה והפסקול הנבחר כמעט מושלם יותר מלחיץ ופחות מרגיע שיש לך מכולת ענקית מלאה באנשים שעוצרים את הטוסטוס אופנוע וכנראה שבכביש חונות להן מכוניות בצורה שמפריעה לתנועה והצפירות לא מאחרות להגיע וכול זה מתחת לחלון, בלאגן. הפסקול ,היה אפשר למצוא משהו יותר רגוע ושקט שמייצר כמהן בועה שלוה שבמידה ותכנס תרגיש מנותק מין הכאוס התל אביבי המגעיל ותעבור עלייך קנייה מהירה, נבונה{לא בטוח} בכל שעות היממה. לפעמים צריך לחשוב יותר רחב ופתוח ולא כמו אחד שרוצה הכול ומיד בכל מצב. בחשיבה אחרת פרסומת מחורבנת

 2. תקשיב, זה צולם בדיזנגוף פינת ארלוזרוב, ליד הבנק שלי, ובדיוק עברתי שם, והיה שולחן עם מלא פיצות מפתות, וממש ניגשתי לקחת כי חשבתי שזה לכולם, ועצרתי את עצמי ברגע האחרון לשאול מה זה בכלל.
  זה היה וידוי על צילומי הפרסומת ולא על טיבה. מאוד מעניין.

 3. אני אישית ממש לא הבנתי מאיפה יש להם את התעוזה להוציא כ"כ הרבה כסף על סרטון כזה ארוך (אפילו בפריים-טיים)

 4. [Comment ID #15257 Will Be Quoted Here]

  נתחיל מזה שהפסקול למרות חזותו המיני ראפרית ניו יורקית, הוא שיר עם מילים על בדידות וקושי בעיר הגדולה. משהו שרבים מתושבי העיר תל אביב יפו מתחברים אליו.

  נמשיך לתובנה צרכנית אחרת (שלא לדבר על עובדה מדעית) שאוכל לפעמים מהווה סיפוק רגשי (מיני וכו'..) לאנשים. בתור אחד שיש לו סניף מרכזי של AM PM מתחת לבית, אני מבטיח לך ש-90 אחוז מאלה שבאים לעשות קניות ב-AM PM בשעות לא שגרתיות באים בשביל לספק את הצורך הזה ולא כי באמת צריך לעשות קניות ב-4 בבוקר.

  ונסיים בכך שהסרטון עמוס בנקודות מפגש של אנשים, (עסקים, כאלו שנשואים כבר-40 שנה, חברים, זוגות וכו'..).

  הסרטון סחבת, נכון, אבל אני לא מבין מה לא לך ברור במה שכתבתי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים