מזבלה.קום

CONSUMERS ARE SUCKERS

מזבלה

אמירה נוראית, במיוחד שזו באה מכיוון המפרסם. בפעם הראשונה שצפיתי בפרסומת של מקאן אריקסון – (FRAYER) זיפזפתי לערוץ אחר, הייתי בטוח שזו עוד פרסומת לבושם שכבר ראיתי בפעם המיליון. בפעם השניה כבר צפיתי בכולה והבנתי שיש פה טייק אוף קריאייטיבי ומשעשע הראוי למילה טובה.

מקאן אריקסון, דיוטי פרי, פרסומת, בושם, פראייר

כאנשי פרסום אנו שוכחים לעשות את ה-SWITCH ממצב של פרסומאי למצב של צרכן.
אנו נוטים לשכוח שלרוב המילה 'קריאייטיב' אינה נמצאת בלקסיקון של הצרכן ומה שמשעשע אותנו כפרסומאים לאו דווקא משעשע את הצרכן. הכרזות מסוג של "אל תהיה פראייר", כמה שהן לפעמים נכונות וקריאייטיביות ואולי אף יזכו אותנו באיזה צבר מוזהב, נכנסות לתת המודע של הצרכן במובן שלילי.

בעבר קראתי מאמר שמספר על תופעה דומה (אחפש את הלינק), אם לייחס את הכתוב במאמר למה שכתבתי בפוסט זה, הרי שלמרות שההכרזה "אל תהיה פראייר" הינה חיובית ובעצם משקפת מחירים זולים בחנויות הדיוטי פרי, בתת המודע של הצרכן, המילה פראייר מקוטלגת עם המותג של המפרסם באותו חדרון במוח ועלולה להיתפס כשלילית (משהו כזה).

זו רק הייתה הקדמת בלה בלה בדרך לפואנטה… על הפרסומת של מקאן אריקסון כבר דיברנו לפני מספר שבועות. מה שכן, מסתבר שהחברה בפוגל Ogilvy דואגים לחומרים עבור הספר הבא של המנכ"ל – "חרא של פרסום II".

פראייר, פרסום, פרסומת, פוגל אוגילבי, Ogilvy, משרד פרסום, המשביר לצרכן, 365

ולסיום הינה עוד טייק אוף משעשע…

[techtags:פוגל אוגילבי, fogel ogilvy,מקאן אריקסון, mccann erickson, פרסומת, בישום, בושם,דיוטי פרי]

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

2 תגובות לפוסט

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים