סרגיי ברין מחפש אהבה?

מזבלה

רוב הסיכויים שאני מדמיין אבל במבט ראשון, אני יכול להישבע לכם שזה היה נראה לי כמו סרגיי ברין (ממייסדי גוגל) בבאנר של ג'יי דייט. היות והוא יהודי, הייתי חייב לפרק את הפלאש ולהוציא משם את התמונה על מנת לוודא שזה אכן לא הוא וזה באמת לא הוא, אבל תודו שטיפה דומה לו – קליק לתמונה מהפלאש.

placeholder for flash movie

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

4 תגובות לפוסט

4 תגובות

  1. אם זה לא יגיע ולא יתפרסם, ואם המשיח לא הגיע עדיין אז זה כנראה לא יתפרסם) לפחות שמפעילי האתר יקראו: כרגע ביטלתי מנוי בגיידייט. לא רק שלקח לי הברה מאוד זמן למצוא את האפליקציה להסרת מנוי באתר, גם שמצאתי, גיליתי סעיף קטן ומתייפייף שאומר "השעיית השימוש אינה מבטלת את המנוי". (היה נחמד אם הייתם ברורים יותר וגותבים משהו כמו "השעיית השימוש איננה מבטלת את התשלום". מה זה אומר לכם? תודה לאל, מה שזה אמר לי זה שלמרות הביטול שלי, ימשיכו לגבות לי כסף גם אם לא אהיה "פעיל". מסתבר שגם המפעילים הגאוניים של גיידייט הם לא מלאכים קטנים שרוצים לתת שירות אמין וישר. לאחר שהתקשרתי למס' טלפון המוצג באתר אישרו לי שניתן לעשות זאת רק דרך הטלפון. כלומר, לעשות מנוי = אין בעיה. הכל פשוט וקל. לבטל – שבור את הראש. קל לי להאמין כי יש אנשים שלא מבינים את ההשתמעות האמיתית של הסעיף הקטן הזה, ואם הם לא בודקים היטב, גיי דייט פשוט ימשיך לחייבם לנצח.
    כל זה נראה לי מאוד כמו שטיק עסקי של לעשות עוד קצת רווח על החולמניים והתמימים שבינינו. נבזיות ושפל לאתר כל כך "נחמד" לכאורה.
    למה אתם לא עושים את הניתוק קל כמו החיבור? למה קשה כל כך למצוא את סעיף ה"השעייה" באתר שלכם? למה לא ניתן להתנתק ולהפסיק את החיוב ישירות מן האתר??? ולמה לעזאזל המילים שלכם פתאום לא כל כך ברורות כאשר מדובר בהפסקת תשלום??? מדוע במידה ואדם לא ניתק את המנוי התשלום ממשיך אוטומטית? מי שמע על שירות שנקנה לתקופה מסויימת ובמידה ולא מתקשרים לבטל אותו כי אולי מישהו לא זכר התשלום מתחדש לנצח נצחים?? (כן, זה יכול להיות שמישהו שכח חברה, או לא הבין נכון את ה"עסקה" המנוסחת להפליא עם כל עולם התשלומים הקבועים והדברים האחרים שאנו עושים בחיינו חוץ מלהכנס גיידייט, ואני משוכנע שאתם שם באתר עלולים להיות שמחים שזה קורה). תודה לאל שאני לפחות מסודר. עם עשיית המנוי פשוט רשמתי ביומן שלי תאריך לבטלו ע"מ שלא יעשקו אותי. אתפלא לשמוע אם למעלה מ50 אחוז מהמנויים עושים זאת כלל ולאחר שיחה עם שני מנויים אחרים, הבנתי שהם לא יודעים יותר מחצי ממה שאני יודע. פשוט זה לא כזה נגיש, לא כה מובן ובטח ובטח נבזי.
    אני לגיידייט לא חוזר ולכל מכריי משם ומכריי בכלל, אדאג להציג את השקפתי הנ"ל. ממליץ על אתרים שלא כרוכים בתשלום. יש אלף כאלה. את חוות דעתי יהיה ניתן לראות גם בבלוגים ואתרים אחרים ועל גבי תלונה מסודרת ומתועדת אצל המחוקק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים