מזבלה.קום

Vote Casspi

מזבלה

שלמור אבנון עמיחי ואתר YNET עלו השבוע בקמפיין משותף הקורא לכולם להצביע עבור השחקן עמרי כספי ל-All Star של ליגת ה-NBA. אז אם אתה בעניין של גאווה ישראלית וכדורסל, הקליקו כאן והצביעו עבורו. קליק לקבוצת התמיכה בפייסבוק.

[flv width="450" height="370"]https://mizbala.com/_uploads/images/2010/01/send-caspi.flv

עמרי כספי ל-All Star של ליגת ה-NBA
עמרי כספי ל-All Star של ליגת ה-NBA

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

7 תגובות לפוסט

7 תגובות

 1. עם כל הכבוד ויש באמת כבוד לעמרי(הבחור מביא נתונים מדהימים שמעטים האמינו שיעשה בעונתו הראשונה ובכלל), מעבר לרצון הלאומי שלנו לראות אותו באול סטאר אין שום סיבה אמיתי שהוא ישתתף במשחק המרכזי. מקומו במשחק הרוקי'ז כמעט מובטחו זה גם מקומו מבחינת המעמד וההישגים, חבל שיתפוס מקום של שחקן טוב ממנו כמו שהיה לפני מספר שנים עם יאו-מינג הענק הסיני, שנבחר במקום שאקיל בעזרתם של מיליארד סינים והיה פארסה טוטאלית במשחק.
  זה יפה ונחמד יוצר באזז ואולי יביא אותו קצת יותר קרוב לבמה התקשורתית בארה"ב אבל תנו לילד להגיע לשם בכוחות עצמו כמו שעשה עד היום, בקצב ההתקדמות שלו הוא שם תוך שנה שנתיים גם בלי העזרה שלנו.

  לא יאמן שהצלחתי לכתוב כל כך הרבה מבלי להיות ציני ועוד על מכביסט…

 2. הי אדי,

  ראשית, מזל טוב על התפקיד החדש.

  שנית, צר לי שכך בחרת להבין את המהלך. הוא נולד כדי לקחת את ההישג האדיר של כספי, לפרגן לו ולמנף אותו למשהו הרבה יותר גדול (שותפות היסטורית באול-סטאר) שלהשיג אותו לבד כספי עדיין אינו יכול, וזאת מתוך אותו רגש שגם אתה שותף לו, זה שכ"כ אוהב לראות ישראלים מצליחים בעולם. בטח בספורט. בטח בליגה הטובה בעולם. ובעיקר מתוך המון אהבה לכספי.
  אז אתה מוזמן להיכנס ולהצביע ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק, אם טרם עשית זאת.

 3. מאוד לא אוהב והסליחה עם חבריי בשלמור אבל זה פופוליסטי להחריד. כספי הגיע למה שהגיע בזכות עצמו ולא בזכות YNET או שלמור. לא חוכמה לקפוץ עליו עכשיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים