מזבלה.קום

תבקש תמלוגים!

מזבלה

בשנת 2004 אדם בשם א.ת נחשד בהטרדת רוני סופרסטאר ואת משפחתה. 6 שנים אחרי ההטרדה המדוברת מישהו החליט למנף את העניין לקמפיין יעני אותנטי עם מטריד חדש. באתר HelpRoni.com ובקבוצת הפייסבוק שהוקמה נכתב: "אהלן כולם, אנחנו צריכים את העזרה שלכם. תעזרו לנו להילחם בפסיכי הזה www.NewMashiach.com". שמות שני הדומיים אומנם נרכשו תחת Privacy, פונקציית פרטיות בתשלום אשר מונעת מהגולש הממוצע מלגלות מי עומד מאחוריהם, אך מה לעשות שאני זיבלון סקרן שרחוק מלהיות הגולש הממוצע ומבדיקה בת 2 שניות נגלה בפני שגם האתר של המטריד החדש וגם האתר של רוני סופרסטאר יושבים על אותו שרת של אותה חברה וחולקים את אותה כתובת IP – 62.90.166.152. על אותו שרת גם יושבים קמפיינים ואתרים של חברות טינק וטוויסטד אז אני מניח שמדובר בקמפיין משותף או פרטני של אחת מהן.

אתמול נחשף בכתבה ממומנת באתר טיפו שאכן רוני לוקחת חלק בעניין ומדובר במשחק, אבל לעתיד תמיד טוב לכסות את כל האפשרויות שישמרו על האותנטיות של המהלך. קליק לקליפ באתר וואלה! – שיחקו אותה עם הרעיון, למרות שעל פי התגובות נראה שרוב הגולשים לא מבינים מה לעזאזל רוצים מהם.

האתר של המטרידן החדש של רוני סופרסטאר
האתר של המטרידן החדש של רוני סופרסטאר
Help Roni - עם מדיה בלופר בקטנה - תעקבו אחרינו בטוויטר
Help Roni - עם מדיה בלופר בקטנה - תעקבו אחרינו בטוויטר

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

2 תגובות לפוסט

2 תגובות

  1. לכותב המוכשר שלום רב כמובן שאין לך מושג מי עומד אחרי הקמפיין מאחר ואתה מתבסס על הנחות בלבד השרתים שאותם ציינת הם שרתי אירוח שיתופיים אשר משרתים אלפי לקוחות לכן כל קשר בין המסקנות שלך לבין המציאות הינו מיקרי ומבוסס על פרי דימיונך בלבד.
    אבל אם זה מספק אותך תהנה.

  2. רעיון נחמד ביותר להחזרת התודעה. תחשבו על אחרים שהשקיעו הרבה יותר: חיים צינוביץ התחפש לשרוף ומאיה בוסקילה אפילו התגייסה לצבא ל-3 חודשים.
    בכל מקרה, היא לקחה את זה עוד צעד קדימה והיא מסתובבת כעת באירועים עם שני שומרי ראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים