מי ירצה לעזוב את העיר שהכי קרובה לאלוהים?

מזבלה

עלילות לופו (אורי לופוליאנסקי) בעיר הקודש (הפרק ה-1). קמפיין אונליין הומוריסטי חדש של החברות בוירוס. הקמפיין פונה לקהילת צעירי העיר ירושלים ומטרתו לשכנעם שלא לעזוב את העיר. במקביל לסרטונים הוקם גם בלוג 'לא עוזבים את העיר' קליק לבלוג.

Nanook רקחו "סרטון ויראלי" לעידוד התיירות בירושלים. הקונספט מעולה (ירושלים – הכי קרוב לאלוהים), אך הויראליות מוטלת בספק ואני לא מתחבר לסרטון הזה. העיקר שהחבר'ה בלפ"מ ובלשכת התיירות מרוצים.

קרדיטים
הכי קרוב לאלוהים משרד פרסום: לשכת הפרסום הממשלתית לקוח: משרד התיירות ועיריית ירושלים חברת הפקה: Nanook בימוי ועריכה: אסף חמץ צלם: עדי רייס סטדי קאם: צ'רלי ג'ונס משחק: יובל ברגר, אורסולה הפקה בפועל: אסף פולונסקי, רינת שומר מפיקה ראשית: ענבר פולסקי

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

7 תגובות לפוסט

7 תגובות

  1. לפ"מ ו-ויראליות זה כמו מייקרוסופט וכיף. לא מתחבר. אולי כדאי שיעשו כמו החברה מרדמונד וישכרו משרד פרסום שיעשה אותם כזה.
    מפגישה שהיתה לי איתם, מדובר בסוג של זומבים נחמדים. מסתכלים עליך – אבל לא מבינים כלום. חיכיתי שבכל רגע ייכנס פופטיץ להודיע על הפסקת תה.
    אבל הם לפחות ממשיכים לנסות

  2. סתם למען הגילוי הנאות:
    אם אינני טועה, אחד המשקיעים בוירוס הוא ניר ברקת, מועמד לראשות י-ם.
    מטרת הקמפיין היא לא בדיוק עידוד הצעירים להישאר בי-ם, אלה לגרום להם לעדכן את כתובתם בת.ז. ולהצביע בבחירות הקרובות… לניר ברקת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים