מזבלה.קום

לחנך את הרשתות

מזבלה

toysrus.gif
אתמול נכנסתי לסניף "צעצועים זה אנחנו" בדיזינגוף סנטר במטרה לרכוש מונופול אלקטרוני. במקום היתה קופה פעילה אחת בלבד ולאחר תור מייגע שארך כ-15 דקות ביקשתי מהקופאית לעטוף את קנייתי. ברוב חוצפתה הנ"ל ציינה בפני כי ב"צעצועים זה אנחנו" עיטוף המתנות נעשה עצמאית והצביעה לעבר עמדת העיטוף. הרגשתי את חום גופי עולה, הם באמת מצפים שאעטוף את המתנה בעצמי? וויתרתי על האיום הישראלי הטיפוסי "אותך למנהל" הודתי לה ועזבתי את המקום ללא ביצוע הרכישה. באותו היום רשת Toys r us הפסידה קנייה של 250 שקלים, אך בחישוב ארוך טווח הרשת הפסידה צרכן של עשרות אלפי שקלים. אני נוטה לחשוב שאני צרכן מודרני, צרכן ש-99% מהמבצעים לא עושים עליו רושם, צרכן שמודע לכוח הצרכני ולהשפעותיו. החלטתי שלעולם לא אכנס יותר לרשת Toys r us. אתם בטח אומרים, אין כזה דבר לעולם לא, אתה סתם עצבני, זה יעבור. אלו שמכירים אותי יודעים שכשאני אומר לעולם לא זה לעולם לא.
Toys r us לא לבד ברשימת הרשתות אשר כף רגלי לא תדרוך בהן. ברשימה נמצאות רשתות נוספות אשר לוקחות את הצרכן כמובן מאליו, אינן מעניקות לו את היחס הראוי ואף מזלזלות בו. אני לא נכנס לרשתות שאינן מאפשרות כניסת בעלי חיים (אני אוהב לעשות שופינג עם הכלבה), רשתות שאינן מעניקות שירות עיטוף ורשתות שאינן מאפשרות פריסת תשלומים ללא ריבית.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

12 תגובות לפוסט

12 תגובות

 1. גם לחנות צילום בשנקין אתה לא נכנס יותר מסיבה כל כך דבילית.
  לאט אבל בטוח אתה מתחיל להיות שיכפול גנטי של המרגל גידי (ע"ע).

  בכבוד,

  קרלוס.

 2. אני מסכים איתך לגבי העיטוף, אך עדיין, לא יתכן שרשת חנויות צעצועים תמנע מהלקוח שירות עיטוף "מקצועי" , שכן במהותן רוב הרכישות בחנויות אלה מיועדות למתנה.

 3. מצד אחד תמיד יש את הפחד להיות איזו "דודה" זועמת ופתטית, מצד שני – זו המחאה היחידה של הצרכן. אני מדירה רגליי ממקומות פלצנים שאין להם הסדרי תשלומים בויזה, לא אוכלת את הגלידה שעושה פרסומים נוטפי מיניות דוחים מעבר למקובל, ובתקופה ששידרו את הסופרנו בערוץ 2 ובאחד הפרקים משכו את זמן הפרסומות מעבר לחוק – הבעתי מחאה בכתב! ועם כל המתח – הפסקתי לצפות (תודה לפתרונות הDVD)

  בעניין העיטוף – אני בד"כ לא אוהבת שעוטפים לי כי זה תמיד מסורבל ולוקח זמן ובבית יש לי סיילוטיפ ומספריים אבל כל אחד והפיוז שלו כמובן 😉 אתך במאבקך!!!

 4. סחטייך עלייך דורי.. מתי הצטרפת לגרינפיס ?

  אבל אני מזועזע מהגזעניות שלך ..
  האם אתה, אמרת או לא אמרת למוכרת, את המילים הבאות (ואני מצטט)..
  " ..לעטוף את קנייתי.. "
  האם בגלל שהבחור שעמד אחריך בתור הוא שחור, זו סיבה לקרוא לי קנייתי ..
  אולי הוא בכלל לא מקנייה.. אולי הוא סתם שזוף ?
  ועוד לבקש לעטוף אותו.. הוא בן אדם.. לא מתנה..

  תתבייש לך..

 5. חח דווקא לפני שנה קנתי שם איזה משחק מחשב (מתנה לחבר) ועטפו לי אותו.
  טוב לא משנה הם הפסידו 250 שקל ו 0.00001% מהקונים שלהם.

 6. לא נסחפת קצת?
  עיטוף זה לא חלק מהשירות באותה מידה שגם צחצוח נעלייך לאחר שיטוט בחנות אינו שירות חובה. עיטוף תקבל בחנות שיש לה 23 לקוחות ביום ויש למוכרת זמן לעשות את הטובה הקטנה הזו.

 7. מונופול אלקטרוני?!?!?

  סליחה שאני לא מתעסקת בפואנטה אבל מונופול אלקטרוני?!?!?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים