מזבלה.קום

3 מדיות – 3 המלצות

מזבלה

1. עיתון
placeholder for flash movie
הונק-הונק! ביפ-ביפ! שימו לב! גליון מס' 8 של הצופר, ירחון הקומיקס המשובח (והציוני!), יצא לאור. והפעם – קפה, פרילאנס ודורי מדגמן לאיור השער (כנראה שדוגמן הבית של M&M כבר קטן עליו).

בין היוצרים המשתתפים בעיתון תוכלו למצוא את אלית, הזיבלונית הכשרונית, שמפרסמת שם פינת קומיקס קבועה וצבעונית במיוחד (עם מלא הברקות ונצנצים, כמו שהיא אוהבת).

העיתון מחולק חינם בחנויות ספרים ומוסיקה, בתי קפה ופיצוציות ברחבי ת"א. ניתן גם לעשות מנוי ועל הדרך גם מצווה. פרטים נוספים וחומרים שפורסמו בגליונות קודמים תוכלו למצוא בבלוג המקושט בטוב טעם שלהם – בִּיפּ היר.

אה, ותנו קליק על תמונת הגליון מימין, עשיתי משהו מפגר.

2. טלוויזיה
לוגו הטוקבקיסטים

אתמול צפיתי באתר וואלה? בסרט דוקומנטרי חדש, מרתק, ערוך להפליא ורלוונטי למחוזותינו – "הטוקבקיסטים", וגם שם נתקלתי בזיבלון. במקרה הזה מדובר בזיבלון שמבין בטוקבקים אבל ממעט לטקבק פה במזבלה – אלון מוליאן, מנכ"ל טוויסטד. מר מוליאן היקר (נסו לחבר את ה"מר" עם ה"מוליאן", זה משעשע), אנחנו מרשים לך לשתול פה טוקבקים שיווקיים, אם זה מה שיגרום לך להגיב אצלנו לעתים תכופות יותר. 🙂

כאמור, ניתן לצפות בסרט ללא תשלום בערוץ של YES דוקו בוואלה? – כנסו כנסו!!!!!!1 (זיבלון שיודע)

3. אינטרנט

זה רק אני או שסעיף הטלוויזיה סגר לי גם את הפינה האינטרנטית של הפוסט הזה? אבל אולי בכל זאת, משהו קטן: מהיום אפשר להגיב בוואלה? באמצעות וידאו טוקבק. זה מה שהיה חסר לנו? (הידיעה בוואלה)

[techtags:אלון מוליאן, טוקבקיסטים, הצופר, וואלה, אונליין וידאו, yes, walla]

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

3 תגובות לפוסט

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים