מזבלה.קום

חייך, אכלת אותה!

מזבלה

עדיין לא ראיתי את הסרט "בוראט". מה תעשו לי?! אני לא מבין איך הגעתי למצב שאני מתבייש להגיד את זה. נמאס לי כבר מהפרצוף שתוקעים לי כשאני אומר את זה וגם נמאס לי מהפרצוף גולם שמתלבש עלי בכל פעם שאנשים מדברים על הסרט בנוכחותי. אין לי שום דבר נגדו, פשוט לא יצא לי להזיז את עצמי לקולנוע כדי לראות אותו.
היום סופסוף עשיתי מעשה ולקחתי את הסרט האחרון שנשאר במנוי האוזן השלישית שלי. לקחתי את ריקוד מושחת עם פטריק סווייזי. סתם, לקחתי את בוראט.
בקיצור, בדרך למכשיר ה-DVD שלי פתחתי את עטיפת הסרט ומה אני רואה בפנים? דיסק צרוב! אתם קולטים? (פאקינג) דיסק צרוב באוזן השלישית הפלצנית! ישר יצא לי "בני זונות" מהפה.
אחרי נשימה עמוקה והדהודים של קללות נוספות בלב, הבנתי שמדובר בגימיק מדהים שמחובר ל-DNA של הסרט ומפעיל אותך לצעוק "בני-זונות", "שרמוטות" ובמקרה הטוב להתקשר בזעם ובאמצע הלילה לפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות, כפי שקרה לאהבל אחד מתפוז. מצאתי אותו ממש עכשיו, כשגיגלתי את המילים "בוראט DVD צרוב", כדי לראות אם מישהו כתב על זה כבר. כדאי לקרוא את הסאגה שלו, זה מצחיק. קליק כאן.

אז זהו, בוראט התחיל אתי ברגל ימין, או באצבע אמצעית, ועכשיו אני הולך לראות אם הוא יצליח לשרוט אותי עוד קצת.

הנה תמונה של ה-DVD ושל הרעשן שלי:
Borat DVD

בונוס! כתבתי פעם פוסט על מארז ה-DVD של הסידרה עמוק באדמה. גם הם עשו משהו נחמד, אבל אין מה לומר, בוראט שיחק אותה בגדול. הפוסט של עמוק באדמה.

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

6 תגובות לפוסט

6 תגובות

 1. ראיתי ואהבתי.

  סה"כ אני לא מצטער שלא ראיתי אותו בקולנוע, זה סרט שבכיף מתאים לדוד.

  אני אוהב סרטים שלוקחים את האמריקאים ושמים מולם מראה. בגלל זה אני אוהב את הדוקומנטריים של מייקל מור (באולינג לקולומביין, 9/11, ועכשיו יצא סרט חדש שלו).
  מבחינתי בוראט נכנס לז'אנר הזה.

  מישהו יודע אם הקטע עם פמלה אמיתי?

 2. 1988, אולי 1989, הייתי בן 13 או 14, מסתובב בעיר הגדולה, נכנס בפעם הראשונה לאוזן השלישית לבחור מתנה לאחותי הגדולה. בחרתי את אקו והבנימן (הטעם הטוב בא לי מוקדם), בקסטה כמובן, לא היה לה פטיפון בחדר הקטן שהיא קיבלה מהצבא רק טייפ ישן. המוכר עשה לי פרצוף שאז עוד לא הבנתי ממש ולא ממש עזר לי לעטוף את המתנה. הגעתי לאחותי והבאתי לה את המתנה בהתרגשות ושמחה, בתוך הקופסה המקורית נחה קסטה של TDK מקושקשת, לא ייחסתי חשיבות ושמנו לשמוע את הלהקה המשובחה. מהטייפ בקעו צלילים לא ברורים, מן צביקה פיק בקאוור לספלטורה. אין צורך לציין שמעולם לא הלכתי לדרוש את כספי בחזרה, חזרתי מדוכא לבאר שבע ואחותי מעולם לא זכתה להכיר את אקו והבנימן בשיא תהילתם (הם אפילו הגיעו אז ל-MTV!) נראה לכם שזה גם היה תרגיל שיווקי מבריק? אולי לא מקורי של הלהקה, אבל בטוח העביר את ערכי המותג של האוזן השלישית דאז – אין כניסה לילדים, באר שבעים וחיות בר!

 3. סרט מצחיק, אחלה עלילה, אהבתי !!!
  אה, גם הגימיק טוב, לי לא יצא לראות את זה כי ראיתי את הסרט בהקרנת טרום בכורה,
  ואני גאה בזה!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים