מזבלה.קום

Scary Shit

מזבלה

כידוע לכם בקפה דה מרקר ניתן לראות רשימה של גולשים שביקרו בפרופיל שלך. מעניין מה עשיתי. גיא יש מצב שזה בגלל שהורדנו את השם של רן יניב מה-footer של הבלוג?

scary-shit.jpg

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

13 תגובות לפוסט

13 תגובות

 1. [Comment ID #2093 Will Be Quoted Here]

  לא מאיימים על זונה בזין -ועל קעקול בביטול.

  חוצמזה, כבר קלטתי שקעקול הוא למעשה כל האנשים במזבלה- בלוג של איש אחד שמדבר עם עצמו במליון זהויות – אז מה גיא/קעקול – סוגרים את הבסטה?

 2. [Comment ID #2086 Will Be Quoted Here]

  ZONE, התחלת לדמיין דברים? לא מחקתי כלום, ואם אני משקר אז שמי לא קעקול, אני אהפוך להיות שבלול, עשיתי קקי בחיתול, אבל לא קלעתי בול, החיתול שלי חלול, שיט, דרסתי חתול, זה ממש לא תעלול ובטח לא שכלול, סתם תרנגול בודד בלול, אוי, התחיל לרדת מבול, אבל הגשם הזה צלול, זה מפריע לי באמצע התרגול, דרך אגב, כבר חודש אלול? לא!!! זה סתם בלבול, לא פלא שנהרס לי היבול, עזבו, אני טס לחו"ל, הלבישו לי עיכול, רק בגלל שבמקום משולש ציירתי עיגול, איזה מעבול, חשבתי שזה דיל שהכל כלול, לא פלא שיש לי ציצי נפול, הרי ביקרתי באיסטנבול, כן כן, גם זה לקרות עלול, בעיקר אם אתה לא טיפוס שקול.טוב יאללה ביי, אני חוזר לסיכול.

 3. דורי זה בסדר, הוא חוקר של חברות הפרסום, אם אספו עליך מידע אתה בעיניינים.
  איזה קטע: נכנסתי ל"ביקרו אותי" שלי – 1 עמודים ריקים! נשבע לכם שהיו שם לפחות שני(!!) עמודים עמוסים בשייני הפי פיפול. אז או שביקרה שם אישיות בכירה ובשב"כ נלחצו והחליטו להשמיד ראיות בלי להשאיר טווח לטעויות, או שקעקול הוא בנוסף לכל גם גאון מחשבים. ואולי לא היו הדברים מעולם…

 4. הרגת אותי מצחוק.

  דווקא נראה לי שזה בגלל שהורדנו את מיכאל היילמן הזה. בכלל הוא די מדוכדך מזה שלא מעריכים אותו על התרגום של קובריק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים