מזבלה.קום

בעקבות סטטוס ביקורתי על פייסבוק ישראל – יאיר נתניהו נחסם ל-24 שעות

ג'ורדנה קטלר, הלוביסטית של פייסבוק
ג'ורדנה קטלר, הלוביסטית של פייסבוק

פחות מ-20 דקות החזיק מעמד באוויר סטטוס ביקורתי שפירסם יאיר נתניהו על חברת פייסבוק ישראל, בטרם פייסבוק החליטה להסירו בטענה שאינו עומד בכלליה. מעבר למחיקת הסטטוס, נתניהו אף נחסם ל-24 שעות. ג'ורדנה קטלר, מנהלת המדיניות של פייסבוק בישראל נחשבה בעבר למקורבת של ראש הממשלה.

הסטטוס שהוסר
הסטטוס שהוסר

כפי שפורסם קודם במזבלה, בנו של ראש הממשלה פירסם סטטוס נוקב על פייסבוק ישראל, אותה כינה "משטרת מחשבות קיצונית". הסטטוס זכה לכ-160 לייקים ו-10 שיתופים בטרם פייסבוק הסירה אותו. נתניהו שלבינתיים שיתף תכנים נוספים, יאלץ להמתין על 24 שעות בטרם יוכל לפרסם שוב בפייסבוק.

"לא זה פשוט לא יאומן. פייסבוק חוסמת אותי ל24 שעות על כך שביקרתי אותה! דיקטטורת מחשבות" צייץ בטוויטר והרחיב: "מה שעוד יותר מדהים זה שאת הפוסט הזה פייסבוק הסירו תוך 5 דק. שאני מדווח לפייסבוק על פוסטים של אנשים שמסיתים נגדי ברצח לוקח להם חודש לחזור אלי ולספר שהפוסט ״אינו מפר את כללי הקהילה".

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

5 תגובות לפוסט

5 תגובות

 1. כל מי שנוטה לימין ואני ביניהם
  נחסם מפעם לפעם . מעניין למה , לא נחסם איש מהשמאל ?

 2. גם אותי חסמו משטרת חופש ביטוי אסור- הרשת השולטת בעולם פייסבוק. ועל מה? על פוסט רגיל בבלט בו עניתי לערבי ששאל צריך לבדוק למה יש רציחות. הסברתי שזה מתחיל מאי קבלת הערבים את הכרזת המדינה היהודית. ואז התחילו רציחות וגם לפני.
  על זה נחסמתי ל3 ימים.

 3. זה לא קשור למה שהוא כתב זה סתם שואו אוף של חזקים על חלשים…
  ראיתי טקסטים גרועים בהרבה מזה…
  הילד שלי תיכוניסט אמר לי
  אמא
  פייסבוק זה לזקנים
  אז אני לא חוששת שיקרא פוסטים שזקוקים לצינזור
  משטרת המחשבות כבר כאן להרוס את מהפיכת האינטרנט… עד שיש לנו אחת

 4. אמיתי זיו הוסף לרשימת קריאה לראות את פרישתו של גריי עונה 2 1 10 1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים