מזבלה
פרשת בעילת הקטינה בהסכמה - עומרי חיון
פרשת בעילת הקטינה בהסכמה - עומרי חיון

פרשת הזמר ובעילת הקטינה בהסכמה – בלוגר הרכילות עומרי חיון חושף מיהו הזמר שקיים יחסי מין אסורים עם קטינות

בלוגר הרכילות עומרי חיון חשף בדקות האחרונות (00:34) מיהו הזמר המוכר אשר חשוד כי עומד מאחורי הפרשה המסעירה היומית – בעילה בהסכמה של קטינה וחברותיה.

שעות ספורות לאחר שהפרשה התפוצצה ברשת עם אלפי ספקולציות גולשים בפייסבוק לאחר שפורסמה בחדשות ערוץ 2, לא ברור עדיין למי יש ביצים יותר גדולות, לבלוגר הרכילות עומרי חיון מפעיל פורטל הבידור הנושא את שמו או לזמר המזרחי שהסתבך היום לאחר שפורסם כי קיים יחסי מין אסורים אך בהסכמה עם צעירה כבת 15 וחברותיה ואף עישן איתן סמים קלים.

קליק לחשיפה בפורטל עומרי חיון.

מעבר לשמו של הזמר החשוד בבעילת הקטינה וחברותיה לצד צריכה סמים קלים, וזאת על פי החשד ביחד עם זמר מוכר נוסף, נחשף כי הזמר יוזמן מחר לחקירה במשטרה בנושא. עומרי חיון מסר: "תסלחו לי אבל ב-2013 ובמעמד של זמר ברמתו, פרשות כאלה לא יכולות להישאר בשקט. אני באתי לספר את האמת לכאורה. כל הפרטים שהתקשורת מסתירה מכם עכשיו בכתבה המלאה".

על פי סעיף עבירות המין בחוק העונשין של ישראל, סעיף 364 בפרק י' מתייחס לעבירה המיוחסת לזמר – 'בעילה אסורה בהסכמה' – "בעילת קטינה שמלאו לה ארבע עשרה שנים וטרם מלאו לה שש עשרה שנים, והיא אינה נשואה לבועל". לעבירה המדוברת לא מיוחס עונש מינימלי אולם העונש המקסימאלי אשר קבוע בחוק הינו 5 שנים.

עידכון 02:20: במקביל לפרסום בפורטל עומרי חיון, הזמר המדובר (עכשיו אפשר לומר שמדובר באייל גולן) מכחיש בפייסבוק כי הוא זה שקיים יחסי מין אסורים אך בהסכמה עם קטינות.

הפרסום המקורי / צילום מסך מתוך פורטל עומרי חיון:

פרשת בעילת הקטינה בהסכמה - עומרי חיון
פרשת בעילת הקטינה בהסכמה – עומרי חיון

פרשת הזמר והקטינה, כל הסיפורים:

40 תגובות

 • דווקה מאוד הגיוני שהוא ינסה לאכול פרוסת שוקולד. רק שהפעם נראה לי שהוא אכל את כל הכיכר לחם ברגע אחד ונישאר עם כאב בטן גדול.

 • דווקה מאוד הגיוני שהוא ינסה לאכול פרוסת שוקולד. רק שהפעם נראה לי שהוא אכל את כל הכיכר לחם ברגע אחד ונישאר עם כאב בטן גדול.

 • יאללה מה נסגר איתכם? והכחבה שהייתה איתו מה איתה??
  פעם הבאה היא תשכב עם ערבים ויאשימו אותם בהתבוללות
  או שתשכב עם גמל ויאשימו את הגמל באונס
  בעיה שלך שאת שרמוטה כנראה שבשביל להשתרלל לא צריך גיל.

 • בואו נאמר כך:
  במידה ואכן היו יחסים מיניים והוא היה מודע לגילה האמיתי
  הוא צריך להישפט ולהיאסר. נקודה.
  עומרי חיון – בעצם פרסום הפרשה בשלב מוקדם כזה אתה שופך את דמו של אדם ואני לא מאמינה שאתה עושה את זה בשם המוסר והצדק אלא בשם הקידום שלך בלבד. אינטרס די טהור.
  היית צריך לחכות לכך שזה יצא בחדשות ואז להביע את שלל דעותיך בעניין.
  אין לך סולם ערכים ואם הוא עשה את זה אתה חוטא בדיוק כמוהו! ואם יתברר שלא – אבוי לך. הגלגל עגול והקארמה מחכה בפינה והאדם שאתה שם לו רגליים – יום יבוא ואתה זה שיקשור לו את השרוכים.!!
  תגובה זו תופיע גם בפייסבוק האישי שלי ותשווק לכל דיכפין.

 • [Comment ID #107707 Will Be Quoted Here]

  בושה וחרפה. אם יש סרטון וידיאו והכל נכון, אזי אני בז לזמר הזה. לא מגיע לו להופיע בפומבי ובמיוחד לא בתוכניות טלויזיה. אפילו שהיה זה בהסכמת נערה בת 15. היא עדיין קטינה ועליו להבין ולדעת שהוא מנצל אותה לגמרי.
  שוב, אם זה נכון, אייל אתה בושה

 • אייל , אם יש שחר לדברים אתה בבעיה עוד יותר מזה הייתי רוצה שתשים לרגי
  את ילדיך לנגד עיניך….
  אני מוכרחה להודות שאני אוהבת אותך מאוד אך יחד עם זאת אינני מקבלת את הדרך הזו ואני בטוחה שאתה צריך לשלם מחיר (שוב בהנחה שאכן יש דברים בגו)
  כאמא לילדים מתבגרים אני יכולה להודות כי זהו גיל שהם עדיין לא סגורים על עצמם, אינני מדברת רק על הקטע של יחסי המין האסורים! סמים – הרי תמיד אתה יוצא בהצהרות שזהו קו אדום מבחינתך, על זה אני מדברת!
  האם אותן ילדות שהיו תחת השפעה של סמים ואלכוהול מבינות בכלל מה הן עושות?!
  אני מצפה ממך להיות המבוגר האחראי!!!!!!11

 • אין עשן בלי אש. אני לא מופתע. הבן אדם ערס.חבל שבביצה
  הישראלית מעריצים ערסים רק בגלל שיש להם קול יפה.
  אייל גולן הוא גרופי של תקשורת וכנראה חי על הקצה כמו ילד
  קטן.

 • לא יפה לשפוט אדם שעוד לא הוכח כלום די זה מגעיל כתוב בתורה שצריך לשמוע שני צדדים לא נראה לי שהוא עשה זאת

 • לא יכול להיות שלא לקחת בחשבון את ההשלכות למעשים כל כך שפלים ונואשים הרי לא חסרות בחורות יפות בארץ .ללכת עם קטינות לא הצעד הכי נבון שלך .שוב הוכחת לעם שעוד לא הגעת לשיא דרגת השפל שלך כי כנראה לא הספיק לך הסרט התיעודי בו הצהרת על תאווותיך לשוקולד וסטייקים למיניהם היית חייב גם להוכיח זאת .בוט נגיד שצריך שניים לטנגו ואולי עם גילה הצעיר היא לא כל כך תמימה אבל למה הסמים???

 • אם זה נכון שיקבור את עצמו מתחת לאדמה הקריירה שלו תעלם ומהר . וצריך לעשות עליו חרם שזה אומר לא להשמיע אותו בכלל בתחנות רדיו לא להזמין אותו לאירועים ויכנס לכלא וישלם את המחיר כל זה בהנחה שזה באמת הוא .

 • אם כפי שפורסם הקטינות קיבלו כסף, אז מדובר בזונות צעירות.
  1. איפה ההורים שלהן?
  2. הן בטח לא בתולות, אלא "מקצועיות".
  3. חזירות להרוס קריירה של זמר מצליח ובן אדם סופר-נחמד בגלל קטינות מהסוג הזה.
  4. ברור לי כשמש שחשיפת המקרה ה"בטחוני" הזה נעשתה מתוך קנאה חולנית שמקובלת בחוגי הסלבס.
  5. אין שום קשר בין ההגדרה אונס לבין בעילת זונה תמורת כסף. הרי מדובר ב"עסקה" בהסכמה, בלי שום לחץ או אלימות.

 • רגע רגע חברה.לכל אלה שישר שופטים את הזמר המפורסם הנחשד שהוא אכן ביצע את המעשים שהבלוגר טוען, חכו שנייה.הקטינות האלו הרי ידעו לקראת מה הן הולכות וחזרו מספר פעמים ל"מסיבות חשק"…למה????יכול להיות שהזמרים החשודים רצו להפסיק את הקשר וחבחורות לא הצליחו להתמודד עם הידיעה הזאת אז החליטו להתנקם.יש לי בת בדיוק בגיל הזה .אין פלא ש לגיל הזה נקרא "טיפש עשרי".

 • [Comment ID #107913 Will Be Quoted Here]

  גם אתה נראה לי חולה מין פדופיל מסוכן מנייאק לא קטן מקווה שהרשויות יסימו את ידם עליך כדי לשמור על החברה מבנאדם מסוכן כמוך

 • לחקור גם את לירון בסיס שהוא חברו הטוב והצמוד שלו
  כנראה מתחלקים גם בבחורות אם היו שם כמה מעורבים בטח היה שם גם …

 • [Comment ID #107738 Will Be Quoted Here]

  אתה אייל חלאה , איך אתה מדרדר מדחי אל דחי? מה חסר לך בחיים..שאתה מתחיל עם קטינות? מה עם כל ההצהרות הכוזבות שלך לגבי סמים? איזה דוגמא אדם במעמדך ובגילך מעביר לדור הצעיר? מה עם כל משחקי "הטוב" וההתחנחנות בטלויזיה… עליך לפנות את מקומך.
  תן לטובים ממך לרשת את מקומך כשופט..קול יפה. ולשיר יפה ,עדיין לא מקנה לך שום חסינות
  אתה פשוט אדם :חסר ערכים..חסר חינוך..חסר מוסר..וחסר בגרות…אני ממש מעריכה את אילנית…אני בטוחה שהיא זו שעזבה אותך…אינך מגיע לקרסוליה…ושוב רד מהבמה, אינך ייך אליה יותר.

 • אייל גולן ערס מגעיל זה טיפוס שילך עם אישתו של החבר הכי טוב שלו או עם אחותו הקטנה ותבדקו

 • "רק אין יראת אלוקים במקום הזה והרגוני" ככה נראים הדברים ללא יראת ה' וקבלת נועם עול מלכות שמיים.
  ע צ וב ומסוכן!!

הוסיפו תגובה