המאפיה של הפרסום

מזבלה

אני מקדיש ת'פרינט הבא למר מאפיית פרסום (קליק), הוא אומנם מאפייה – בייקרי, אבל תמיד הרגשתי שיותר נכון היה להתייחס לעניין כאל מאפיה – מוב. הסנדק של קאן. בנוסף לפרינט גם צ'יפרנו ת'חבוב בכתובת מקוצרת לבלוג שלו. הידד.

מאפיית פרסום

מקרה חירום בפייסבוק / אינסטגרם / וואטסאפ?

14 תגובות לפוסט

14 תגובות

 1. גיא, אחלה ניתוח.

  אני לא חושב שיש לי איזשהו קשר לברנז'ה ולכן לא מסתדר לי דומיין כזה. אמת בפרסום ? מעבר לזה, מתאים לי הקטע של הסנדק. אחלה שינוי.

 2. המילה ברנז'ה מעצבנת אותי. אני לא מבין דורי איך אתה אוהב אותה ועוד קונה דומיינים שקשורים אליה.

  אני אומר עזבו אתכם משושנים וקוצים, מי שצריך להבין שזה אריה – יבין. דורי אתה כל כמה זמן חושף את המעצב שבך, אמנם לא הולך עם זה עד הסוף אבל אני בטוח שאם היית משקיע בזה או רוצה בזה היית יכול להיות אחלה של מעצב. הרבה מהרעיונות שלך הם רעיונות של עיצוב וכבר עולות לי כמה מהמוצלחות שלך בראש… ברוב המקרים אתה גם נועל אותן עם קופי טוב.

  אני אוהב את הפרינט הזה.

  הבעיה עם השם שלך מאפייה, זה שהדבר הראשון שחושבים עליו כשקוראים אותו זה מאפייה של קמח, שמרים ומערוכים, ככה אני חושב.

 3. ושוב איתכם ושוב תודה.

  חוץ מהכתובת שבחרתם אני יכול לחיות עם כל השינויים. נולדתי להיות אופה ומהיום אני אהיה מאפיונר שמשחק עם אריות. יש מצב לשנות את הכתובת מברנז'ה למשהו אחר ?

  מת על הלוגו!
  ההוא זה ההוא משם ? אני רואה דברים…

 4. קודם כל, תודה רבה על ההפתעה. כבוד. חייב לצאת לפגישה, קפצתי הבייתה בכדי לקרוא עיתון בשירותים ולא יכולתי שלא לראות מה קרה כאן מאז אתמול. אמשיך להתענג על הפוסט בערב. מסכן הלקוח שמחכה לי, הוא הולך להתחייב על אמא שלו עכשיו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תפריט הבית

קטגוריות פוסטים