70

באומן בר ריבנאי בספוט טלוויזיה לציון 70 שנות קיום לידיעות אחרונות. מזכיר לי שב-2005 יורו תל אביב יפו RSCG ו-Broadcast עשו ספוט דומה, מעניין אם השיחוק האמוציונאלי הזה של איתכם ברגעים כאלו או אחרים באמת עובד.

קרדיטים
סמנכ"ל קריאיטיב: יורם לוי מנהל קריאייטיב: טל פרלמוטר ארט: עידן גלבוע קופי: אליעד פרידמן סופרווייזרית: גיתית פלאוט -ספרן תקציבאית: גילי נווה פלנינג: ניר דואר סמנכ"לית הפקה: דורית גווילי מפיקה: גלי שטרקמן פוסט: Primus פסקול: תומר בירן

15 תגובות

 1. אין שאלה – ידיעות מדהים ומרגש והשני קישקוש לא מרגש.
  יורם לוי …אתה גדול תמשיך כך

 2. מה כל כך מצויין בסרט של ידיעות? סלייד-שואו של שערי העיתון? אכן ביצוע יפה לשיר אבל את זה שומעים היום בכל פרסומת שניה של סלקום/בנק לאומי/בנק פועלים/בזק.

  מסכים שמעריב הרבה יותר טוב

 3. סרט מרגש ופשוט , הביצוע לשיר פשוט מצמרר! וכאלה לא שומעים בכל פרסומת , רוב המסך מפוצץ בקקפוניה מתמשכת וזה פתאום יוצא נקי בכל הבלאגן. באומן אנחנו מתחרים אבל קשה לא לפרגן. מהמם.

 4. בעיקר צריך לברך את באומן שהצליחו להביא את ידיעות לטלויזיה ועוד לסרט שאינו מבצע. שאפו

 5. מסכימה שהשיר מבוצע מדהים ומצמרר
  אבל לעשות סרט כל-כך כל-כך דומה למה שעשה העיתון המתחרה לפני 4 שנים זו פדיחת-על (ולא משנה בכלל מה רמת הביצוע)

  חוץ מזה, אם העיתון חוגג 70, הייתי מצפה שהכותרות יתחילו קצת לפני 1967.

 6. מעריב סתמי ומחוויר לידידיעות שאם כל זה שאני לא נוגע ולא נגעתי בעיתון הזה מאז שנות ה90, הפרסומת מעולה כי השיר באמת מצמרר ומחמם ומגייס ופשוט בול בפוני.
  סחתיין.

 7. היתרון הבולט של הזה של ידיעות הוא בבחירה המעניינת ולא קובנציונלית של כותרות, בניגוד לבחירה הממלכתית-אבני-הדרך-המרכזיות-בנרטיב-הציוני של מעריב.

 8. [Comment ID #30545 Will Be Quoted Here]

  דווקא הם התחילו ב-1947.
  הסרטון אכן דומה לזה של מעריב אבל ההיצמדות של הכותרות לשיר נותנת את האקס פקטור המרגש.

השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר.