מזבלה
שם ברזילי
שם ברזילי

שם אריאל ברזילי ממשיך את דרכה של אחותו, ופותח את סוכנות הקריינות "קריינות עילית" ע"ש אחותו עילית ברזילי ז"ל

שם ברזילי
שם ברזילי

סוכנות הקריינות 'קריינות עילית', תצטרף לקבוצת 'תיבת נח' בבעלות שם אריאל ברזילי, אחיה של עילית ברזילי ז"ל, ובכך ימשיך ברזילי את מפעל חייה של אחותו. עילית ברזילי ז"ל החלה את דרכה כמפיקה בעולם הפרסום ושימשה כמפיקת פרסומות בכירה במקאן אריקסון. בשנת 2009 פתחה את "הקולבו", סוכנות קריינות שתוך זמן קצר הייתה לשחקן מרכזי בשוק הקריינות המסחרית בישראל. תחת הסוכנות היו חתומים כמה מהקולות המוכרים בישראל. לפני כשנה, עלית נפטרה במפתיע.

קריינות עילית
קריינות עילית

שם אריאל ברזילי: "אני, כמו כל אלו שזכו לעבוד עם עילית, תמיד הופתעתי מכמות האהבה והמסירות שלה למיוצגים. עד לכניסתה של עילית לתחום הקריינות, נחשב עולם הקריינות לעולם אפרורי ופחות זוהר בתעשיית הבידור. עילית שמה לעצמה למטרה להרחיב את השוק ולגייס את כל השמות הגדולים תחתיה, ובמהרה הפכה שוק עייף ואראכי לשוק תוסס ופעיל, בעל כשרונות צעירים וחדשים. כבר בשבעה ידעתי שאמשיך את דרכה, את עקרונותיה המקצועיים שהפכו לסטטוס קוו בתעשייה כולה".

לסוכנות שיתופי פעולה עם סוכנויות מובילות בארץ כדוגמת מיתר קוטלר, שרון כהן ועוד, ובין מיוצגיה ניתן למנות את דרור רפאל, גילה אלמגור, גדי סוקניק, יעל דן, איגי וקסמן, ירון ברובינסקי, נעמי רביע, מיכל ינאי, לינוי בן גפן ועוד. קבוצת תיבת נח – יזמות הבידור היא חברה העוסקת בניהול וייצוג אמנים, יזמות, הפקת פרויקטים בתחום הבידור ועוד. קליק לביקור באתר.

20 תגובות

 • היא לא עבדה 11 שנים במקאן
  היא ממש לא שלטה על 80 אחוז מהשוק
  היא נפטרה לפני למעלה משנה
  היא לא נפטרה במפתיע, זה היה מתוכנן

 • הכרתי את עילית המקסימה במסגרת עבודתי כמפיקה
  כוונת הכותב היתה 11 שנים כמפיקה טעות דפוס
  ואלה המקטרגים וכותבים עליה רעות
  עליהם לעשות חשבון נפש עם עצמם לגבי
  הרוע הטמון בנפשם.עילית מתה ! ואין ביכלתה לסנגר
  על הרפש וההשמצות!!!!
  לגבי מותה,אל תדון את האדם עד שתגיע למקומו!!!!
  אל תדון את האדם עד שתגיע למקומו!!!
  אל

 • תגובה׳ למשתמש אנונימי׳ – לפני שאתה מגיב כעובדה
  נראה שאתה מכיר את הסיפור מקרוב ומנסה לסלף אותו .
  למותה של עילית עדין לא מלואו שנה ..
  אז אם כבר מדברים זמנים תקן את עצמך לגבי זמנה כמפיקה .
  אם כבר אתה רוצה לשקר לפחות תדייק .

 • משפחה מדהימה שם אריאל הוא איש מוכשר בזכות ולא בחסד!! ימותו כל הקנאים בהצלחה לאיש מוכשר !!!

 • תפסיקו להגיב באלימות וצעקות, אתם מזכירים ככה את הצדדים הפחות יפים של המנוחה.

 • לכל המכפישים למיניהם,
  אתם אנשים רעים ומכוערים.
  אם אינכם יודעים ערך בסיסי שנקרא "כבודו של המת", אינכם ראויים
  שיכבדו אתכם. תתביישו!!

 • גם אם לא היית חבר שלה,
  גם אם לא אהבת אותה,
  גם אם לא הכרת אותה אפילו,
  מה אתה רוצה מהבחורה? לרדוף אותה במותה?!
  מאחל לך שיחזירו לך באותו מטבע בלכתך.

 • למכפישים הרעים – עילית הייתה חלוצה בתחום וחברת אמת!
  ולך שם- המשך בדרך הטובה שאתה הולך בה! עלה והצלח, במהרה רעשי הקנאה התחלפו במחיאות כפיים

  שיחיו הקנאים ויסבלו!.

 • ל"כמה אי דיוקים" ול"משתמש אנוימי שאחריו", הקנאההרגה אתכם? אם הייתם באמת מכירים אותה ואת מעשייה לא הייתם יכולים לכתוב מילה רעה אחת עלייה. הא נפטרה לפני פחות משנה, ואם אתם רוצים לדייק אז ב 17.10 יהיה לה שנה. והיא לא החזיקה 80% מתעייה, היא החזיקה את כ-ל התעשייה!!! אז לכו תחפשו לעצמכם חיים, קנאים!!!!!!

 • לאדם המקטרג חסר צלם אנוש פחדן חסר תקנה שנשאר בגדר אנונימי(ומזלך שכך),אין לי מושג מדוע כתבת כאלו דברים שלילים ונבזיים שהם תלושים מן המציאות וכנראה שזה רק מוכיח כמה עילית היתה אדם דומיננטי בחיה ואפילו במותה! שהיו לה לא מעט אנשים שרצו שהיא לא תצליח בעבודה מהקנאה שהם רכשו כלפיה, עילית היתה דמות מאוד דומיננטית בתחומה בחורה חכמה בעלת כושר ביטוי עילאי, רגישה וטובת לב(שלא פעם אמרתי לה שהעולם בו היא נמצאת זה עולם שמנוגד לאדם הערכי שהיא והאמוציוליות שטבועה בה לעולם שברובו רוע ורבוי קנאה וחוסר פרגון כדוגמתך -האנונימי),מה שאני מאחל לך מכל הלב בשל היותך שופט אדם ואסור לדון אדם עד אשר אתה נמצא במקומו, שהחיים יביאו אותך לשפל ועניות שעולמך יחשיך ומצבך המנטלי(נפשי מתרגם לך מכיוון שאתה נראה לי טיפש) יביא אותך לייאוש ותהיה חסר תקנה ושיגיע יום והוא לא יהיה רחוק שיכתבו עליך פה דברים מזעזעים כנוכח העובדה שאתה לא תהיה בחיים ויהיו שפע של מקטרגים שכמו שאני ורבים אחרים קוראים את מה שכתבת והסבת לנו עצב כך הוריך ומשפחתך יגיעו לאותו המצב הזה, החיים הם גלגל יגיע היום שהגלגל יוריד אותך לשאול תחתיות ותגיע למקומך הראוי לגיהנום(אף על פי שנראה לי שאתה לא מאמין, אם היית לא היית רושם דברים אלו),מי יתן גורלך יהיה כמוות עם יסורים בטרם עת.. אמן כן יהי רצון!!

 • כמו שעילית היתה אומרת "הקנאה עושה קמטים"… אז בבקשה קנאים, תמשיכו לאכול את הלב!
  כמו כל דבר שהאחים האלה עושים, גם את זה הם יעשו על הצד הטוב ביותר וישאירו אבק לכולם. שיהיה בהצלחה לשם המדהים, ואין לי ספק שתכבוש את העולם

 • כל הכבוד לשם- ממשיך את הדרך של עילית, אתה מוכשר ובן אדם מקסים.
  עילית הייתה התעשייה – לכל מי שכוב לוקצת בלב ורע לו מההצלחה של עילית
  שילך לקלף בננות.
  שם שיהיה לך בהצלחה אתהמספר 1

הוסיפו תגובה