בלוג המזבלה

11 תגובות

 • עבודת גרפיקה סבבה מינוס, אבל מצטער, המסר לא עובר בצורה ברורה (לפחות בראשון).
  אם אני אראה ערוץ 8, אני אגלה שגנדי צד? גנדי לומד לצוד בערוץ 8?
  מה עם משפט שיתפוס את העין, והתשובה עליו תהיה "כי אף אחד לא יודע הכל" ?

 • מבין את הביקורת של החברים, בחציים נכונה, אבל אני מעריך את התובנה החכמה, הבחירה של הדמויות לדעתי מצוינת , "וכי אף אחד לא יודע הכל" זה ממש ערוץ 8, סטודנטים מרשימים, יש עוד דרך ,קטנה פה ושם, אבל לדעתי מקסים וחכם….

 • אני לגמרה מבינה את הסגנון, בלי ציניות…. סטודנטים חמודים ומחשבה מעולה,אני נותנת אוקי מוחלט, רק להבליט את הסלוגן, נכון ה"וכי" קצת מיותר אבל ממש אהבתי, הארט לא רע ולא סופר מקצועי, שיהיה לכם בהצלחה

 • זה מעגל הכי ראשוני שיכול להיות: ערוץ 8 = ידע.
  זאת בעיה, בעיקר בגלל שכל ערוץ תקשורת הוא ידע.
  אז מי שלא יודע הכל, צריך לראות גם חדשות בערוץ 2.

  אפשר לקחת את הקופי הזה, ולהדביק אותו על נשיונל ג'אוגרפיקס, על פרסומת לויקיפדיה, על כל דבר שמכיל מידע מרוכז. אבל איפה ערוץ 8? איפה הבידול שלו מערוצי מדע אחרים? מה ה"ריח" שלו?

  וחוץ מזה, אף אחד אף פעם לא ידע הכל, הבעיה היא שהסקרנות מתה, ולכן הקהל של ערוץ 8 ודומיו הם מאוד מצומצמים ביחס לערוצים הפופולריים.
  איפה הקמפיין הזה פונה לאנשים שעדיין לא רעבים לידע? איפה הפניה למי שלא חושב שהוא רוצה לדעת הכל, אבל עדיין יש לו מה ללמוד?

  הרבה פעמים עם סטודנטים ועם קופירייטרים צעירים, יש תחושה קשה וגורפת שלא מפרסמים מותג – מפרסמים קטגוריה. מפרסמים הרגל צריכה ומתעלמים לחלוטין מן העובדה שהשוק לא בווקום. הקטגוריה עמוסה בערוצים מתחרים, בספקי ידע נוספים, כמו למשל… האינטרנט.

  זה חבל. כי מטעיות כאלה אפשר להמנע על ידי הפניית תסומת הלב של הסטודנט, ופה זה לא קרה.

 • עובד מעולה מעביר בברור למה כיוונו שני הסטודנטים
  בחירת הדמיות טובה שיהיה בהצלחה

הוסיפו תגובה