בלוג המזבלה
זמיר דחב"ש, יח"צ
זמיר דחב"ש, יח"צ

'שלום תל אביב' של זמיר דחב"ש ורינת פרידמן נבחר לטפל בתיק יחסי הציבור של חברת פייסבוק ישראל

משרד יחסי הציבור 'שלום תל אביב' הוא הזוכה הגדול בתקציב היח"צ היוקרתי של פייסבוק בישראל. את ניהול מערך הדוברות והיח"צ של פייסבוק יובילו זמיר דחב"ש ורינת פרידמן.

חברת 'פב ישראל אחזקות בע"מ' נציגתה של ענקית הרשתות החברתיות 'פייסבוק' (facebook) ישראל מעמיקה את הפעילות שלה בשוק הישראלי ומודיעה היום על בחירתה במשרד יחסי הציבור 'שלום תל אביב' (שלום TELAVIV) שבבעלות אנשי היח"צ זמיר דחב"ש ורינת פרידמן כמשרד יחסי הציבור והדוברות של פייסבוק בישראל.

'שלום תל אביב' של דחב"ש ופרידמן יסייע לפייסבוק בעבודה מול מפרסמים ומשרדי פרסום, בפיתוח קשרים ושיתופי פעולה עם מפתחי אפליקציות וחברות סטארטאפ וילווה את פעילות פייסבוק ישראל במטרה להגדיל את נוכחות המותג בקרב הציבור הישראלי וכן גם בניהול קשרים עם כלי התקשורת. מוערך כי בחודשים הקרובים תמנה חברת פייסבוק מנכ"ל/ית מקומי/ת לטיפול בקשרי המפרסמים של facebook בישראל.

עד חודש מרץ 2012 ניהלה חברת נענע10 את מערך מכירות המדיה של פייסבוק בישראל עבור מפרסמים בעלי תקציב גבוה וזאת באמצעות חברת MASA אותה ניהל גיא אלון אליאב. שיתוף הפעולה בין השתיים הסתיים והחברה החלה לפעול באופן ישיר מול מפרסמים וזאת באמצעות המטה האירופאי של פייסבוק בדבלין, אירלנד, שם משתמש אלעד ברינדט שביט כמנהל לקוחות ישראלים.

זמיר דחב"ש, בעלי ומייסד 'שלום תל אביב' הוא אחד מאנשי היח"צ והפרסום המוכרים בישראל. משנת 1989 שימש במשך חמש שנים כראש הדסק הכלכלי של העיתון 'הארץ' ו-'חדשות'. בשנת 1994 הצטרף למשרד הפרסום 'צרפתי שטרנשוס' של דרור שטרנשוס ורפי צרפתי ושנה לאחר מכן הפך דחב"ש לשותף במשרד ששינה את שמו ל'צרפתי-שטרנשוס-זמיר'.

בדצמבר 1997 הקים המשרד את זרוע יחסי הציבור שלו 'יורו-קומיוניקיישן' ודחב"ש כיהן בה כמנכ"ל. ב-1999 מכרו שלושת שותפי המשרד כ-51% מאחזקותיהם לקבוצת הפרסום הבינלאומית Euro והמשרד שינה את שמו ל-'צרפתי-שטרנשוס-זמיר-Euro RSCG'. בשנת 2004 לאחר הליך מיתוג מחדש, שינה את שמו ל'יורו תל אביב'.

בלעדי למזבלה: הסרטון של MASA שנסגרה:

משרד דיגיטל מחפש אנשים שנושמים טקסטים ואוכלים אינטרנט לארוחת בוקר (או צהריים), סקרנים/ות, מעודכנים/ות, חכמים/ות ביום, חולמים /ות קריאייטיב בלילה, שיודעים/ות להמציא, לספר סיפור ולכתוב אותו בכל מדיה. אם אתם אנשים טובים, יצירתיים ואחראיים, שרוצים להיות חלק מצוות של מקצוענים ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
אאוטפורם (outform) מחפשת את התלתיסט ג'נרליסט הבא לצוות הקריאייטיב שלנו. אאוטפורם היא חברה לעיצוב המתמחה במרחב הקמעונאי הגלובלי. מגוון הלקוחות שלנו מכיל את המותגים הגדולים בעולם. דרישות התפקיד: ◄ ניסיון מוכח של שלוש שנים לפחות בתחום ההמחשה התלת ממדית. ◄ ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
מותג חדש ומרגש מחפש שחקן/ית נשמה להצטרף לצוות שיווק יצירתי וצומח ולהיות חלק משינוי שוק. ◄ התפקיד: הובלת פעילות הדיגיטל, זיהוי טרנדים שיווקיים דיגיטלים והתאמתם למטרות השיווקיות. חשיבה דיגיטלית, ראש אנליטי ויצירתי, יכולות מולטי-טאסקינג, חריצות, יחסי אנוש טובים. ◄ ניסיון ...
המשרה המלאה והגשת מועמדות
הוסיפו תגובה

Loading...